• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 165/70R14 81T Nokian ILINE

ILINE 14125235

Nokian ILINE

165/70R14 81T

Nokian

Valivy odpor C
Odpor na vode C
Hlucnost 68db
Rozmer pneumatiky
165/70R14
Index nosnosti
81 = max 462 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 68 db)
Expedujeme
Expedujeme
v stredu
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

58,64 €/ks

58.64
Pneumatiky osobne letne 165/70R14 81T Nokian ILINE

Nokian ILINE je letná asymetrická pneumatika vhodná pre malé, stredne a veľké rodinné automobily navrhnutá špeciálne pre stredoeurópske poveternostné podmienky. Tí vodiči, ktorí si volia pohodlnú, bezpečnú a ekonomickú jazdu si určite prídu na svoje.

Novinkou je dezén drážok s tichým efektom, ktoré sa nachádzajú na pozdĺžnych stenách rebier pneumatiky. Tie majú za následok zvýšený jazdný komfort, viac kilometrov, menej hluku a okrem toho aj úsporu pohonných hmôt. Nová celosiliková zmes gumy zaručuje vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu a nízky valivý odpor pri všetkých teplotách. Pridaný borovicový olej zase zvyšuje odolnosť pneumatiky voči opotrebeniu. Jazda na tomto modeli bude pre vás skutočným zážitkom a správnou voľbou pre vaše vozidlo.

EU Energy
QR Code

Nokian 202330


165/70R14 81T

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 67db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Nokian

Fínsky výrobca pneumatík Nokian je jedným z producentov pneumatík, ktorý sa špecializuje na potreby zákazníkov v severských podmienkach. Zimné pneumatiky Nokian sú určené do extrémnych zimných podmienok, v ktorých dosahujú neprekonateľné výsledky. Ideálne podmienky k vývoju takýchto pneumatík vytvára najsevernejší testovací okruh Ivalo. Nokian vyrába aj hrotované zimné pneumatiky, ktoré sú určené na jazdu po zľadovatenom povrchu. U nás je však používanie tohto typu pneumatík zakázané. Letné pneumatiky Nokian však nezaostávajú ani v menej náročných letných podmienkach. Dosahujú výborné jazdné vlastnosti na mokrom i suchom povrchu. Toto všetko robí zo značky Nokian všestranného výrobcu pneumatík, ktorý sa zaraďuje do strednej triedy.

Aktuálna podoba spoločnosti Nokian Limited bola založená v roku 1988, no jej korene siahajú až do roku 1898, kedy bol postavený prvý fínsky závod na výrobu gumy. Organizácia začala produkovať pneumatiky v roku 1932. O pár rokov neskôr sa na trhu objavil najslávnejší model Nokian Hakkapellita. Táto pneumatika drží niekoľkonásobný rýchlostný rekord na ľade, ktorý činí neuveriteľných 335,7 km/h. Odborníci zo spoločnosti Nokian sa snažia vyvíjať ekologicky šetrné technológie. Podarilo sa im vyrobiť prvú pneumatiku s použitím nízko aromatických olejov. V dnešnej dobe je už značka Nokian známa nie len v severských štátoch, ale aj v iných európskych a svetových krajinách.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >