• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 165/70R14 81T Hankook KINERGY ECO K425

KINERGY ECO K425 14119828

Hankook KINERGY ECO K425

165/70R14 81T

Hankook

Valivy odpor D
Odpor na vode D
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
165/70R14
Index nosnosti
81 = max 462 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 69 db)
Homologizácia
OE VW
Expedujeme
Expedujeme
v stredu
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

69,52 €/ks

69.52
Pneumatiky osobne letne 165/70R14 81T Hankook KINERGY ECO K425

Hankook KINERGY ECO K425 je letná pneumatika pre osobné automobily malej až strednej triedy. Vyvážený asymetrický dezén výrazne optimalizuje ovládanie vášho vozidla. Vylepšený dezén okrem toho priniesol do jazdy viac pohodlia a oveľa nižšiu hladinu hluku. Optimalizovaná tuhosť blokov profilu zase značne znižuje valivý odpor. Smerové ramenné bloky s lamelami zabezpečujú stabilitu v zákrutách i pri predbiehaní, vďaka čomu sa budete cítiť maximálne bezpečne.

Dezén KINERGY ECO K425 má oproti svojmu predchodcovi znížený valivý odpor o 12%, nižšie emisie, dlhodobejší výkon a úspornejšiu jazdu. Tuhý stredový blok s tromi obvodovými kanálmi sa stará o potrebnú priľnavosť k vozovke, stabilitu vozidla a disperziu vody i počas letných búrok. Okrem toho má vynikajúce jazdne vlastnosti, adhéziu či brzdenie.

EU Energy
QR Code

Hankook 72839


165/70R14 81T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
D
E
E

Noise 69db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Hankook

Pneumatiky Hankook sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a príjemne hneď ako naštartujete svoj motor. Na osobné pneumatiky Hankook sa môžete spoľahnúť aj v nepriaznivom počasí či iných náročných podmienkach na vozovke. Vďaka najmodernejším kórejským technológiám má vodič situáciu stále pod kontrolou. Spoločnosť Hankook má svoje vývojové centrá rozmiestnené strategicky na viacerých kontinentoch, čo zabezpečuje, že pneumatiky Hankook sú prispôsobené lokálnym podmienkam jednotlivých krajín. Najbližšie k Slovensku sa nachádza výrobný závod v susednom Maďarsku. Značka Hankook je typickým predstaviteľom strednej triedy pneumatík a niektorí výrobcovia automobilov ju používajú aj na prvé obutie. Pod značku Hanook patria aj menej známe značky pneumatík Laufenn a Kingstar.

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 ako prvý výrobca pneumatík v Kórei. Slovo Hankook znamená v kórejskom preklade pneumatika. Počas kórejskej vojny trpela spoločnosť nedostatočným zázemím a zásobami. Po vojne sa však Hankook naplno pustil do svojho rozvoja aby položil základy silnej globálnej organizácie ako ju poznáme dnes. V súčasnosti sa pneumatiky Hankook vyrábajú v 8 závodoch a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách sveta. Spoločnosť Hankook sa vo vysokej miere zapája do sponzoringu vo viacerých športových odvetviach. Je jedným z hlavných partnerov španielskeho futbalového klubu Real Madrid a oficiálnym partnerom európskej futbalovej ligy UEFA. Okrem futbalu sa zviditeľňuje aj v hokeji, bejzbale či motoristických športoch.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >