• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky offroad letne 31/10.5R15 109Q Austone MASPIRE M/T

MASPIRE M/T 14197308

Austone MASPIRE M/T

31/10.5R15 109Q

Austone

Valivy odpor ?
Odpor na vode ?
Hlucnost ?db
Rozmer pneumatiky
31/10.5R15
Index nosnosti
109 = max 1030 kg
Index rýchlosti
Q = max 160 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Offroad
Válivý odpor
?
Brzdenie za mokra
?
Hlučnosť
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 20 ks
skladom

104,98 €/ks

104.98
Pneumatiky offroad letne 31/10.5R15 109Q Austone MASPIRE M/T

Rozbahnený terén, pieskové až štrkové podložie, to všetko je pre pneumatiku Austone MASPIRE M/T priam „ideálna diaľnica“. Tento model sa nezľakne žiadnej extrémnej prekážky a dokáže Vám poskytnúť pôžitok z jazdy aj v neprístupnom teréne. Majitelia tejto pneumatiky si ju jednoducho zamilujú a radi sa k nej budú vracať.

Už na prvý pohľad je MASPIRE M/T drak medzi hrubými pneumatikami. Svojou mohutnosťou doslova priťahuje vyznávačov adrenalínových neasfaltových ciest a chodníkov. Esíčkovitý priečny tvar dezénu je dokonalý v zábere a mohutné bloky túto vlastnosť len umocňujú. Hlboký dezén prináša majiteľovi dlhú životnosť aj napriek veľkej záťaži, ktorú musí zvládať. Táto vlastnosť je u kupujúcich veľmi oceňovaná, pretože dosahuje vysoký kilometrový výkon a šetrí tak rodinný rozpočet.

EU Energy
QR Code

Austone 354708


31/10.5R15 109Q

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Austone

Pneumatiky Austone reprezentujú čínskeho dodávateľa pneumatík, ktorý si už aj v Európe získava čoraz viac priaznivcov. Zahoďte aj vy svoje predsudky voči ázijským značkám a zverte svoje vozidlo práve pneumatikám Austone. Pri výrobe týchto pneumatík sa používajú najnovšie priemyselné štandardy a ekologické technológie. Produktové portfólio je veľmi široké, takže svoj rozmer si nájde takmer každý zákazník. Charakteristickým parametrom pneumatík Austone je predovšetkým ich atraktívna cena, skvelé jazdné vlastnosti a bezpečnosť za akýchkoľvek okolností. Kvalitou môžeme pneumatiky Austone prirovnať k našej domácej značke Matador, no ich cena sa pohybuje ešte o niečo nižšie. V roku 2007 získali pneumatiky Austone zlaté a strieborné ocenenie na celosvetovej výstave Russian Rubber and Tire Industry. Pri ich kúpe vás bezpochyby poteší aj fakt, že Austone v súčasnosti patrí medzi populárne značky pneumatík už aj v rámci západnej Európy.

Značka Austone patrí do koncernu Prinx Chengshan, ktorý bol založený v roku 1976 v čínskom meste Rongcheng. V súčasnosti je tretím najväčším producentom pneumatík v Číne. Za rok vyrobí okolo 15 miliónov pneumatík, na ktorých sa podieľa viac ako 5 000 pracovníkov. Okrem značky Austone vyrába aj pneumatiky Fortune, Prinx a Chengshan. Svoje výrobky predáva na 6 kontinentoch, vo viac ako 130 krajinách a spolupracuje s viac ako 30 výrobcami automobilov. Táto medzinárodná pneumatikárska spoločnosť posilňuje svoje globálne postavenie vlastnými pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Thajsku. Začiatkom roka 2020 vykonala spoločnosť prvé testy svojich pneumatík v Európe na testovacích okruhoch vo Fínsku a Španielsku a plánuje v tom pokračovať. Pre tohto čínskeho výrobcu je totižto európsky obchod jasným dlhodobým zameraním a už teraz predáva do Európy viac ako 1,5 milióna pneumatík ročne.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >