• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van zimne 155/80R12 86Q Austone SKADI SP-902

SKADI SP-902 14136021

Austone SKADI SP-902

155/80R12 86Q

Austone

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
155/80R12
Index nosnosti
86 = max 530 kg
Index rýchlosti
Q = max 160 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 73 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 8 ks
skladom

37,26 €/ks

37.26
Pneumatiky van zimne 155/80R12 86Q Austone SKADI SP-902

Zimná pneumatika Austone SKADI SP-902 je výsledkom všestrannosti a jednoduchosti. Okrem možného použitia pre všetky typy osobných vozidiel a SUV automobilov, je vhodná aj na dodávky či ľahké nákladné vozidlá. Pýtate sa ako je to možné? Veľmi jednoducho. Konštruktéri tejto pneumatiky si zobrali za domácu úlohu zabezpečiť jej univerzálnosť a funkčnosť.

Symetrický vzor, hladké a kontinuálne dezénové bloky dodávajú tejto pneumatike nízku hlučnosť a zabezpečujú tak bezproblémovú a komfortnú jazdu pre celú posádku vozidla. Výrobca dbal aj na bezpečnosť, dostatočnú trakciu a rýchle zastavenie vozidla v prípade potreby. Podarilo sa mu to dosiahnuť vďaka unikátnej čistote dezénu. Model SKADI SP-902 jednoznačne potvrdzuje, že jednoduchosť a účelnosť sú tými najlepšími vlastnosťami aj pri výrobe pneumatík.

EU Energy
QR Code

Austone 267263


155/80R12 86Q

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 73db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Austone

Pneumatiky Austone reprezentujú čínskeho dodávateľa pneumatík, ktorý si už aj v Európe získava čoraz viac priaznivcov. Zahoďte aj vy svoje predsudky voči ázijským značkám a zverte svoje vozidlo práve pneumatikám Austone. Pri výrobe týchto pneumatík sa používajú najnovšie priemyselné štandardy a ekologické technológie. Produktové portfólio je veľmi široké, takže svoj rozmer si nájde takmer každý zákazník. Charakteristickým parametrom pneumatík Austone je predovšetkým ich atraktívna cena, skvelé jazdné vlastnosti a bezpečnosť za akýchkoľvek okolností. Kvalitou môžeme pneumatiky Austone prirovnať k našej domácej značke Matador, no ich cena sa pohybuje ešte o niečo nižšie. V roku 2007 získali pneumatiky Austone zlaté a strieborné ocenenie na celosvetovej výstave Russian Rubber and Tire Industry. Pri ich kúpe vás bezpochyby poteší aj fakt, že Austone v súčasnosti patrí medzi populárne značky pneumatík už aj v rámci západnej Európy.

Značka Austone patrí do koncernu Prinx Chengshan, ktorý bol založený v roku 1976 v čínskom meste Rongcheng. V súčasnosti je tretím najväčším producentom pneumatík v Číne. Za rok vyrobí okolo 15 miliónov pneumatík, na ktorých sa podieľa viac ako 5 000 pracovníkov. Okrem značky Austone vyrába aj pneumatiky Fortune, Prinx a Chengshan. Svoje výrobky predáva na 6 kontinentoch, vo viac ako 130 krajinách a spolupracuje s viac ako 30 výrobcami automobilov. Táto medzinárodná pneumatikárska spoločnosť posilňuje svoje globálne postavenie vlastnými pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Thajsku. Začiatkom roka 2020 vykonala spoločnosť prvé testy svojich pneumatík v Európe na testovacích okruhoch vo Fínsku a Španielsku a plánuje v tom pokračovať. Pre tohto čínskeho výrobcu je totižto európsky obchod jasným dlhodobým zameraním a už teraz predáva do Európy viac ako 1,5 milióna pneumatík ročne.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >