• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van letne 195/80R14 104Q Austone ATHENA SP01

ATHENA SP01 14133472

Austone ATHENA SP01

195/80R14 104Q

Austone

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
195/80R14
Index nosnosti
104 = max 900 kg
Index rýchlosti
Q = max 160 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 9 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

100,88 €/ks

100.88
Pneumatiky van letne 195/80R14 104Q Austone ATHENA SP01

Zárukou ekonomicky efektívnej prevádzky vašich dodávok je model SP01 od výrobcu Austone. Táto pneumatika vás nadchne svojou obstarávacou cenou a účelne vám poslúži pri preprave tovaru. Svojimi dobrými jazdnými vlastnosťami vás dopraví do akéhokoľvek cieľa.

V jednoduchosti je sila. Týmto krédom sa inšpirovali vývojári pri tejto pneumatike. Vyvážene nastavená zmes predlžuje životnosť pneumatiky, takže zodrať ju rýchlo bude pre vašu dodávku problém. Dezén je rozdelený do štyroch blokov. Stredná časť má na starosti záber a okraje výbornú stabilitu. Konštrukcia pneumatiky je robustná a hravo zvláda nástrahy vyššej záťaže pri preprave tovaru. Je však aj ideálnou voľbou z pohľadu ceny. Predstavuje dobrý príklad toho, že pneumatika pre dodávky nemusí byť pre klienta cenovo náročná.

EU Energy
QR Code

Austone 231954


195/80R14 104Q

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Austone

Pneumatiky Austone reprezentujú čínskeho dodávateľa pneumatík, ktorý si už aj v Európe získava čoraz viac priaznivcov. Zahoďte aj vy svoje predsudky voči ázijským značkám a zverte svoje vozidlo práve pneumatikám Austone. Pri výrobe týchto pneumatík sa používajú najnovšie priemyselné štandardy a ekologické technológie. Produktové portfólio je veľmi široké, takže svoj rozmer si nájde takmer každý zákazník. Charakteristickým parametrom pneumatík Austone je predovšetkým ich atraktívna cena, skvelé jazdné vlastnosti a bezpečnosť za akýchkoľvek okolností. Kvalitou môžeme pneumatiky Austone prirovnať k našej domácej značke Matador, no ich cena sa pohybuje ešte o niečo nižšie. V roku 2007 získali pneumatiky Austone zlaté a strieborné ocenenie na celosvetovej výstave Russian Rubber and Tire Industry. Pri ich kúpe vás bezpochyby poteší aj fakt, že Austone v súčasnosti patrí medzi populárne značky pneumatík už aj v rámci západnej Európy.

Značka Austone patrí do koncernu Prinx Chengshan, ktorý bol založený v roku 1976 v čínskom meste Rongcheng. V súčasnosti je tretím najväčším producentom pneumatík v Číne. Za rok vyrobí okolo 15 miliónov pneumatík, na ktorých sa podieľa viac ako 5 000 pracovníkov. Okrem značky Austone vyrába aj pneumatiky Fortune, Prinx a Chengshan. Svoje výrobky predáva na 6 kontinentoch, vo viac ako 130 krajinách a spolupracuje s viac ako 30 výrobcami automobilov. Táto medzinárodná pneumatikárska spoločnosť posilňuje svoje globálne postavenie vlastnými pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Thajsku. Začiatkom roka 2020 vykonala spoločnosť prvé testy svojich pneumatík v Európe na testovacích okruhoch vo Fínsku a Španielsku a plánuje v tom pokračovať. Pre tohto čínskeho výrobcu je totižto európsky obchod jasným dlhodobým zameraním a už teraz predáva do Európy viac ako 1,5 milióna pneumatík ročne.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >