• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky van celorocne 205/65R16 105T Sailun COMMERCIO 4 SEASONS

COMMERCIO 4 SEASONS 14158326

Sailun COMMERCIO 4 SEASONS

205/65R16 105T

Sailun

Valivy odpor D
Odpor na vode A
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
205/65R16
Index nosnosti
105 = max 925 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Dodávkové
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom Viac ako 20 ks
skladom

70,38 €/ks

70.38
Pneumatiky van celorocne 205/65R16 105T Sailun COMMERCIO 4 SEASONS

Vodiči dodávkových vozidiel sa tiež dočkali celoročného variantu od značky Sailun. Pneumatika COMMERCIO 4 SEASONS je vhodná pre všetky typy ľahkých nákladných vozidiel, pick-upy či dodávky. Komfort nezdržiavania sa výmenou pneumatík je pre vodičov týchto aut určite veľkou výhodou.

Robustná smerová pneumatika od tohto výrobcu je naozaj zárukou komfortnej jazdy vo všetkých štyroch ročných obdobiach, čo naznačuje aj časť jej názvu 4 SEASONS. Mohutné bočné bloky dezénu neomylne absorbujú väčšiu záťaž bez viditeľných známok nerovnomerného opotrebenia. Unikátna zmes vás podrží na ceste v zimných mrazoch ale aj v letných horúčavách a váš pocit bezpečia sa v priebehu roka vôbec nezmení. Odtok vody, snehu a blata je zabezpečený cez výrazné drážky v tvare písmena V, ale aj prostredníctvom dvoch mierne zvlnených pozdĺžnych drážok. Určite stojí za to tento model celosezónnej pneumatiky vyskúšať.

EU Energy
QR Code

Sailun 408676


205/65R16 105T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 72db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Sailun

Pneumatiky Sailun sú živým dôkazom toho, že aj medzi čínskymi pneumatikami môžeme nájsť ozajstnú kvalitu. Výrobca Sailun sa pri výrobe svojich pneumatík sústredí predovšetkým na kvalitu a ponúka ich, ako je to už pri čínskych výrobcoch zvykom, za veľmi lákavé ceny. Osobné pneumatiky Sailun sú bezpečné, spoľahlivé a môžeme ich zaradiť do budgetovej triedy. Pri ich výrobe sú skombinované profesionálne technické znalosti s najnovším výskumom a vývojom. Sailun sa však nekoncentruje iba na produkciu pneumatík, ale aj na vylepšovanie svojich výrobných procesov. Z tohto dôvodu organizácia vyvinula vlastný program ekologickej technológie a snaží sa tak vyrábať všetky svoje produkty s čo najnižším dopadom na životné prostredie.

Spoločnosť Sailun bola založená v roku 2002 v čínskom mestečku Qingdao. Relatívne rýchlo sa jej podarilo preraziť medzi silnou konkurenciou a v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík v Číne. Svoj úspech však slávi aj na ostatných kontinentoch. Sailun si po celom svete vybudoval závideniahodnú povesť výrobcu a dodávateľa pneumatík. Svoje produkty exportuje do viac ako 50 krajín sveta. Aby sa prispôsobil lokálnym podmienkam, vytvoril si obchodné zastúpenia a pobočky v Amerike, Afrike, Austrálii a Európe. V európskych končinách je značka Sailun známa aj vďaka jej športovým aktivitám. Od roku 2019 je Sailun generálnym partnerom španielskeho futbalového klubu Valencia CF.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >