• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Motocyklové pneumatiky

Pneumatiky podľa ŠPZ

EU SK
SK


Pneumatiky podľa Rozmeru

Obrazok rozmerov na pneu
Pneumatiky

Motocyklové pneumatiky Dunlop

Dodanie Expedujeme
zajtra!

Dunlop 80/100-21 51M TT (E) D952
Sezona Dunlop D952 80/100R21 51M
Valivy odpor ?
Odpor na vode ?
Hlucnost ?db

56,75 €/ks

Dunlop

Aj Dunlop sa práve vďaka početným inováciám dostal medzi elitu svetových výrobcov. V roku 1888 spoločnosť Dunlop položila základy na vôbec prvú bezdušovú pneumatiku na svete. Osobné pneumatiky Dunlop vám poskytnú jednoduché ovládanie, výbornú priľnavosť na vozovke a vysoký komfort z jazdy. Organizácia Dunlop patrí na 75% svojmu okrídlenému strážcovi Goodyear. Prémiové letné a zimné pneumatiky Dunlop si získali dôveru aj u viacerých výrobcov automobilov. Používajú sa na prvú výbavu prestížnych značiek ako Audi, Alfa Romeo, Aston Martin, BMW, Mercedes, Jaguar, Porshe a iné.

Spoločnosť Dunlop bola založená v roku 1888 v írskom Belfaste. Veterinár John Boyd Dunlop pozoroval svojho malého syna ako jazdí na trojkolke s pevnými a tuhými gumenými pneumatikami po kamenitej zemi. Všimol si, že jeho syn jazdí veľmi rýchlo, avšak nevyzeralo to veľmi pohodlne a príjemne. Dunlop zobral jeho trojkolku, obalil kolesá tenkými gumovými plátkami, zlepil ich dokopy a nafúkal ich pumpičkou na futbalovú loptu. Takto vynašiel prvý nafukovací systém v histórii pneumatík. Organizácia Dunlop má v súčasnosti svoje výrobné závody na troch svetových kontinentoch. Usiluje sa o to, aby navzájom zdieľali svoje znalosti a podporovali tak svoj globálny rast. Pneumatiky Dunlop sa pravidelne vyskytujú aj na viacerých svetoznámych motoristických súťažiach.

Spríjemni si svoju jazdu na motocykli s novými pneumatikami


Sme popredným online obchodom s pneumatikami pre motocykle. Ponúkame širokú škálu kvalitných značiek vrátane Dunlop, Pirelli, Metzeler a Continental. Či už hľadáš prvotriednu motocyklovú pneumatiku alebo alternatívne lacnejšie riešenie, u nás ich určite nájdeš.

Ponúkame tiež širokú škálu veľkostí, z ktorých si môžeš vybrať. S našou užívateľsky príjemnou webovou stránkou je nájdenie tej správnej pneumatiky pre tvoj motocykel hračkou. Náš výber pneumatík pre motocykle určite vyhovie tvojim potrebám.

S viac ako 30 ročnými skúsenosťami na trhu s pneumatikami pre motocykle vieme, čo jazdci hľadajú. Na nicholtrackt.sk určite nájdeš svoju dokonalú sadu motocyklových pneumatík. Nakúp teraz a získaj svoju obľúbenú značku pneumatík pre motocykel za výhodné ceny.

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Motocyklové pneumatiky nicholtrackt.sk > Motocyklové pneumatiky