• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky Hankook VENTUS PRIME 3

Pneumatiky Hankook VENTUS PRIME 3

Pneumatiky Hankook VENTUS PRIME 3 sú určené pre rôzne vysokovýkonné vozidlá najznámejších výrobcov. Ich zmes je optimalizovaná pre autá s pohonom všetkých kolies a SUV s tvrdšou gumovou zmesou.

Zobrazených 14 produktov

Segment:Osobné Sezóna:Letné
Segment:
Osobné
Sezóna:
Letné

Technológie

Sezóna

Záťažový index

Rýchlostný index

Výrobca

Zobraziť ďalšie...

Zobraziť ďalšie...

Zobraziť ďalšie...

Cena:
Order
Hankook

Pneumatiky Hankook sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili bezpečne, pohodlne a príjemne hneď ako naštartujete svoj motor. Na osobné pneumatiky Hankook sa môžete spoľahnúť aj v nepriaznivom počasí či iných náročných podmienkach na vozovke. Vďaka najmodernejším kórejským technológiám má vodič situáciu stále pod kontrolou. Spoločnosť Hankook má svoje vývojové centrá rozmiestnené strategicky na viacerých kontinentoch, čo zabezpečuje, že pneumatiky Hankook sú prispôsobené lokálnym podmienkam jednotlivých krajín. Najbližšie k Slovensku sa nachádza výrobný závod v susednom Maďarsku. Značka Hankook je typickým predstaviteľom strednej triedy pneumatík a niektorí výrobcovia automobilov ju používajú aj na prvé obutie. Pod značku Hanook patria aj menej známe značky pneumatík Laufenn a Kingstar.

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 ako prvý výrobca pneumatík v Kórei. Slovo Hankook znamená v kórejskom preklade pneumatika. Počas kórejskej vojny trpela spoločnosť nedostatočným zázemím a zásobami. Po vojne sa však Hankook naplno pustil do svojho rozvoja aby položil základy silnej globálnej organizácie ako ju poznáme dnes. V súčasnosti sa pneumatiky Hankook vyrábajú v 8 závodoch a sú dostupné vo viac ako 180 krajinách sveta. Spoločnosť Hankook sa vo vysokej miere zapája do sponzoringu vo viacerých športových odvetviach. Je jedným z hlavných partnerov španielskeho futbalového klubu Real Madrid a oficiálnym partnerom európskej futbalovej ligy UEFA. Okrem futbalu sa zviditeľňuje aj v hokeji, bejzbale či motoristických športoch.

Hankook je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe pneumatík už sedemdesiatdva rokov a v posledných rokoch urobil veľa pokrokov, aby sa ich kolesá stali žiadanejšími. To, čo robí túto konkrétnu sadu výnimočnou, sú jej jedinečné zmesi behúňa, ktoré spĺňajú požiadavky na mokrých aj suchých povrchoch, ako aj jej vysoké trakčné schopnosti na sypkých podkladoch.

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Pneumatiky Hankook VENTUS PRIME 3 nicholtrackt.sk > Pneumatiky Hankook VENTUS PRIME 3