• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky Goodyear

Pneumatiky Goodyear

Pneumatiky Goodyear sú jednou z najpopulárnejších značiek pneumatík na svete. Tento známi výrobca už dlhé roky napĺňa svoje odhodlanie poskytovať vodičom špičkové pneumatiky, na ktoré sa môžu spoľahnúť. Kúpte si pneumatiky Goodyear online v našom eshope. Máme širokú škálu rozmerov, takže si určite nájdete tú správnu pneumatiku pre vaše potreby.

Pneumatiky Goodyear

Dodanie Expedujeme
zajtra!

Goodyear 205/55 R16 91V TL EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2
Sezona Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 205/55R16 91V
Valivy odpor B
Odpor na vode A
Hlucnost 69db

85,80 €/ks

Dodanie Expedujeme
zajtra!

Goodyear 225/55 R18 98V TL EFFICIENTGRIP 2 SUV
Sezona Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 225/55R18 98V
Valivy odpor B
Odpor na vode A
Hlucnost 70db

139,03 €/ks

Dodanie Expedujeme
zajtra!

Goodyear 235/60 R18 103V TL EFFICIENTGRIP 2 SUV
Sezona Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 235/60R18 103V
Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 70db

146,52 €/ks

Goodyear

Goodyear sa môže pýšiť titulom prvá pneumatika na mesiaci. Kozmická loď Apollo 14, ktorá pristála na mesiaci bola totižto vybavená práve pneumatikami Goodyear. Letné, zimné a celoročné pneumatiky Goodyear dostávajú výborné hodnotenia od odborníkov. Je to ovplyvnené aj tým, že inžinieri organizácie Goodyear hodnotia každý nový dezén svojich pneumatík podľa viac ako 50 výkonnostných kritérií. Goodyear vyrába široký sortiment pneumatík pre spotrebiteľov na celom svete. Prémiové pneumatiky Goodyear si udržujú výborné postavenie na globálnom pneumatikárskom trhu v dlhodobom horizonte. Pod značku Goodyear však spadajú aj pneumatiky značiek Dunlop, Fulda, Sava a Debica.

Táto americká spoločnosť bola založená v roku 1898 Frankom Seiberlingom a pomenoval ju po vynálezcovi procesu vulkanizácie. Symbolom tejto značky je tradičná okrídlená topánka. Nemenej známa je aj legendárna vzducholoď Goodyear, ktorá sa ako prvá lietajúca platforma začala používať na vysielanie priameho prenosu televízneho programu. Prvá pneumatika Goodyear sa objavila na pretekárskom automobile známeho Henryho Forda. História značky Goodyear sa viaže k slávnym pretekom Le Mans, na ktorých sa jej podarilo zozbierať 14 víťazstiev. V dnešnej dobe je Goodyear so svojimi 85 výrobnými fabrikami tretím najväčším výrobcom pneumatík na svete.

Vysokovýkonné pneumatiky Goodyear EFFICIENTGRIP COMPACT od spoločnosti Goodyear poskytujú zvýšenú trakciu a stabilitu za dostupnú cenu.

Goodyear ULTRA GRIP 8 - tieto zimné pneumatiky majú výbornú odolnosť voči poškodeniu a oderu od nežiadúcich zvyškov na cestách. S týmito vlastnosťami a dobrým výkonom na mokrých, suchých a zasnežených povrchoch poskytuje Ultra Grip 8 ideálnu rovnováhu bezpečnosti a trakcie pre vodičov vo väčšine poveternostných podmienok.

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
Pneumatiky Goodyear nicholtrackt.sk > Pneumatiky Goodyear