• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ
Náš tip!

Pneumatiky osobne zimne 185/65R15 88T Nokian SNOWPROOF 1

SNOWPROOF 1 14237845

Nokian SNOWPROOF 1

185/65R15 88T

Nokian

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
185/65R15
Index nosnosti
88 = max 560 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 69 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom Viac ako 20 ks
skladom

58,21 €/ks

58.21
Pneumatiky osobne zimne 185/65R15 88T Nokian SNOWPROOF 1

Pneumatika Nokian SNOWPROOF 1 je zimná prémiová pneumatika so smerovým stromčekovým dezénom, ktorá je určená pre osobné automobily. Je špeciálne vyvinutá pre stredoeurópskych vodičov, ktorí sa prevažne pohybujú v našich zemepisných šírkach. Výrobca pri jej konštruovaní zohľadnil nestále premenlivé počasie, ktoré sa u nás bežne vyskytuje.

Medzi najlepšie vlastnosti tejto pneumatiky patrí jej výnimočná priľnavosť k povrchu vozovky. To zaručuje bezpečnosť pri jazde na vašom vozidle aj pri nečakaných poveternostných zmenách. Dezén dobre reaguje aj na zmeny smeru jazdy medzi jednotlivými pruhmi na kašovitom snehu. Vďaka vynikajúcej priľnavosti na čerstvom a roztopenom snehu vám zaručí bezpečný a včasný dojazd do cieľa. Nová zmes gumy Alpine Grip bola navrhnutá tak, aby čo najlepšie fungovala vo všetkých možných poveternostných podmienkach a v širokej škále teplôt. Pneumatika Nokian SNOWPEOOF 1 má aj veľmi nízky valivý odpor, čo sa odzrkadľuje na nižšej spotrebe paliva.

EU Energy
QR Code

Nokian 454220


185/65R15 88T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Nokian

Fínsky výrobca pneumatík Nokian je jedným z producentov pneumatík, ktorý sa špecializuje na potreby zákazníkov v severských podmienkach. Zimné pneumatiky Nokian sú určené do extrémnych zimných podmienok, v ktorých dosahujú neprekonateľné výsledky. Ideálne podmienky k vývoju takýchto pneumatík vytvára najsevernejší testovací okruh Ivalo. Nokian vyrába aj hrotované zimné pneumatiky, ktoré sú určené na jazdu po zľadovatenom povrchu. U nás je však používanie tohto typu pneumatík zakázané. Letné pneumatiky Nokian však nezaostávajú ani v menej náročných letných podmienkach. Dosahujú výborné jazdné vlastnosti na mokrom i suchom povrchu. Toto všetko robí zo značky Nokian všestranného výrobcu pneumatík, ktorý sa zaraďuje do strednej triedy.

Aktuálna podoba spoločnosti Nokian Limited bola založená v roku 1988, no jej korene siahajú až do roku 1898, kedy bol postavený prvý fínsky závod na výrobu gumy. Organizácia začala produkovať pneumatiky v roku 1932. O pár rokov neskôr sa na trhu objavil najslávnejší model Nokian Hakkapellita. Táto pneumatika drží niekoľkonásobný rýchlostný rekord na ľade, ktorý činí neuveriteľných 335,7 km/h. Odborníci zo spoločnosti Nokian sa snažia vyvíjať ekologicky šetrné technológie. Podarilo sa im vyrobiť prvú pneumatiku s použitím nízko aromatických olejov. V dnešnej dobe je už značka Nokian známa nie len v severských štátoch, ale aj v iných európskych a svetových krajinách.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >