• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne letne 255/50R19 107Y Bridgestone TURANZA 6 XL

TURANZA 6 14231824

Bridgestone TURANZA 6

255/50R19 107Y XL

Bridgestone

Valivy odpor B
Odpor na vode A
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
255/50R19
Index nosnosti
107 = max 975 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
B
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 71 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 4 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

218,72 €/ks

218.72
Pneumatiky osobne letne 255/50R19 107Y Bridgestone TURANZA 6 XL

Po piatich rokoch konzistentného výkonu sa výrobca Bridgestone rozlúčil s letným modelom TURANZA T005 a v roku 2023 ho nahradil novinkou TURANZA 6. Táto pneumatika poskytuje skvelú brzdnú dráhu, výborný kilometrový dojazd a lepšiu palivovú účinnosť. Je to špičková letná pneumatika, ktorú budete chcieť mať so sebou.

Vďaka pokročilému dizajnu dezénu a použitiu najnovších technológií dosahuje táto pneumatika výnimočnú ovládateľnosť a trakciu v širokom rozsahu letných jazdných podmienok. Pri výrobe zmesi bola použitá nová zlúčenina Nanpro-Tech. Tá zabezpečuje lepšiu priľnavosť na mokrom podklade a efektívnejšie brzdenie aj počas silných letných búrok. Bridgestone TURANZA 6 má konštrukciu so zosilnenými ramennými blokmi, takže je výbornou voľbou pre majiteľov športových a vysokovýkonných automobilov.

EU Energy
QR Code

Bridgestone 445870


255/50R19 107Y XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Bridgestone

Osobné pneumatiky Bridgestone uspokoja nároky zákazníkov každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v zime alebo v lete, a či dávate prednosť skôr dlhším kľudným cestám alebo športovej jazde. S pneumatikami Bridgestone bude Vaša cesta zážitkom. Tohto japonského špecialistu na najkvalitnejšiu obuv automobilov môžeme smelo zaradiť do prémiovej triedy. Pod záštitou Bridgestonu sa však vyrábajú aj pneumatiky značky Firestone.

Počiatok značky Bridgestone sa viaže k roku 1931, keď ju v Japonsku založil podnikateľ Shojiro Ishibashi. Názov Bridgestone vychádza z mena svojho zakladateľa. Ishibashi totižto v japončine znamená „kamenný most“. Kuriozitou je, že organizácia Bridgestone sa vo svojich začiatkoch špecializovala na výrobu tradičných japonských ponožiek a k pneumatikám sa dostala až o niekoľko rokov neskôr. Počas druhej svetovej vojny sa pneumatiky Bridgestone vyrábali predovšetkým pre armádu. Vojna však zasiahla spoločnosť Bridgestone aj v tej negatívnej stránke. Počas jedného z leteckých bombových útokov bola do tla zničená budova ústredia spoločnosti v Tokiu. Bridgestone sa však dokázal vrátiť v ešte väčšej sile. Od Roku 2006 sa dokonca môže pýšiť titulom najväčšieho výrobcu pneumatík na svete. Zaujímavosťou značky je, že ako jeden z mála výrobcov produkuje pneumatiky aj pre lietadlá. Bridgestone sponzoruje viaceré významné športové podujatia a je hrdým partnerom olympijských hier.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >