• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Nokian ROTIIVA AT

265/75R16 116S

Nokian

Valivy odpor D
Odpor na vode D
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
265/75R16
Index nosnosti
116 = max 1250 kg
Index rýchlosti
S = max 180 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Offroad
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 73 db)

Ďalšie možnosti dodania:

20ks u dodávateľa Cena: 283,75 €
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 3 ks
skladom

118,80 €/ks

265/75R16 116S Nokian ROTIIVA AT

Letná pneumatika Nokian ROTIIVA AT je najnovší model na trhu určený pre ľahké nákladné vozidlá a väčšie SUV automobily. Svojim dezénom zabezpečí bezpečnú a spoľahlivú jazdu na ceste, ako aj v miernych off-roadových podmienkach.

Pneumatika Nokian ROTIIVA AT svojou robustnou stavbou konštrukcie zaručuje optimálny jazdný výkon. Gumový materiál bočnej steny obsahuje extrémne trvanlivé aramidové vlákna, takže je mimoriadne odolný voči opotrebeniu a prerezaniu. Pneumatika je tak veľmi pevná a imúnna pred nežiadúcim poškodením. Rovnaký materiál, ktorý je použitý pri výrobe tejto pneumatiky je známy aj z leteckého a obranného priemyslu. Vďaka širokým drážkam má tento model maximálnu priľnavosť k vozovke aj v rýchlo sa meniacich letných podmienkach. Okrem toho vyniká samočistiacimi schopnosťami a efektívnym záberom aj na nespevnenom povrchu.

EU Energy
QR Code

Nokian 43903


265/75R16 116S

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E
E

Noise 73db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Nokian

Fínsky výrobca pneumatík Nokian je jedným z producentov pneumatík, ktorý sa špecializuje na potreby zákazníkov v severských podmienkach. Zimné pneumatiky Nokian sú určené do extrémnych zimných podmienok, v ktorých dosahujú neprekonateľné výsledky. Ideálne podmienky k vývoju takýchto pneumatík vytvára najsevernejší testovací okruh Ivalo. Nokian vyrába aj hrotované zimné pneumatiky, ktoré sú určené na jazdu po zľadovatenom povrchu. U nás je však používanie tohto typu pneumatík zakázané. Letné pneumatiky Nokian však nezaostávajú ani v menej náročných letných podmienkach. Dosahujú výborné jazdné vlastnosti na mokrom i suchom povrchu. Toto všetko robí zo značky Nokian všestranného výrobcu pneumatík, ktorý sa zaraďuje do strednej triedy.

Aktuálna podoba spoločnosti Nokian Limited bola založená v roku 1988, no jej korene siahajú až do roku 1898, kedy bol postavený prvý fínsky závod na výrobu gumy. Organizácia začala produkovať pneumatiky v roku 1932. O pár rokov neskôr sa na trhu objavil najslávnejší model Nokian Hakkapellita. Táto pneumatika drží niekoľkonásobný rýchlostný rekord na ľade, ktorý činí neuveriteľných 335,7 km/h. Odborníci zo spoločnosti Nokian sa snažia vyvíjať ekologicky šetrné technológie. Podarilo sa im vyrobiť prvú pneumatiku s použitím nízko aromatických olejov. V dnešnej dobe je už značka Nokian známa nie len v severských štátoch, ale aj v iných európskych a svetových krajinách.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >