• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Toyo PROXES SPORT SUV

255/50R20 109Y XL

Toyo

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
255/50R20
Index nosnosti
109 = max 1030 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
A ( 70 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 8 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

168,85 €/ks

255/50R20 109Y Toyo PROXES SPORT SUV XL

Už zo samotného názvu je všetkým jasné, že sa jedná o pneumatiku určenú na športový druh jazdy. Optimálne riadenie vozidla pri vysokej rýchlosti a priľnavosť na mokrom podklade sú základnými požiadavkami vodičov najvýkonnejších áut. Práve tieto atribúty spĺňa aj letná pneumatika Toyo PROXES SPORT SUV.

Je určená prevažne pre väčšie osobná automobily a SUV vozidlá. Vďaka technológii Nano Balance je vybavená úplne novou zmesou, ktorá poskytuje skvelú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu. Pokročilá konštrukcia pneumatiky v kombinácii s optimalizovaným dizajnom dezénu ponúka lepšiu odozvu riadenia a zvyšuje pôžitok z vašej jazdy.

EU Energy
QR Code

Toyo 288615


255/50R20 109Y XL

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 70db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Toyo

Osobné pneumatiky Toyo si užijú predovšetkým nadšenci rýchlej jazdy a majitelia športových vozidiel. Hlavnou činnosťou japonskej spoločnosti Toyo je totižto vývoj, výroba a predaj kvalitných a vysokovýkonných pneumatík. Radia sa do strednej triedy a poskytujú všetko čo od kvalitných pneumatík očakávate. Toyo si potrpí aj na inováciách o čom svedčí aj ich motto: „Zostať o krok pred budúcnosťou prostredníctvom neustálych technologických inovácií.“

Spoločnosť Toyo bola založená v roku 1945 v Japonskom meste Itami. Táto vysoko zameraná organizácia je jedným z popredných svetových výrobcov pneumatík a so svojimi pobočkami a predajcami pôsobí vo viac ako 120 krajinách sveta. V súčasnosti zamestnáva okolo 12 000 pracovníkov. Obchodné aktivity Toyo sú založené na dvoch základných kompetenciách, ktorými sú pneumatiky a automobilové technológie. Pre európske účely si Toyo v roku 2005 založilo dcérsku spoločnosť Toyo Tire Europe GmbH. Bolo to výsledkom toho, že v tom čase už bola organizácia Toyo v Európe prítomná viac ako 30 rokov. Nová podniková štruktúra umožnila rozvoj predajných a marketingových aktivít v celom európskom regióne a zvýšila synergiu s materskou spoločnosťou v Japonsku. Aktuálne má svoj výrobný závod aj v neďalekom Srbsku. Značku Toyo môžeme vidieť aj vo viacerých športových oblastiach. Zapája sa do sponzoringu viacerých automobilových pretekov, tunningových podujatí, ale napríklad aj futbalu či atletiky.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >