• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Nokian POWERPROOF SUV

255/50R20 109Y XL Otestovany TOP 3 V TESTE

Nokian

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
255/50R20
Index nosnosti
109 = max 1030 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 73 db)
Expedujeme
Expedujeme
v stredu
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

199,82 €/ks

255/50R20 109Y Nokian POWERPROOF SUV XL

Letná pneumatika Nokian POWERPROOF SUV hravo zvládne všetky formy a nástrahy leta. Je určená pre vysokovýkonné SUV automobily a 4x4 vozidlá S harmonickou rovnováhou si poradí aj s extrémnou záťažou či náhlymi zmenami smeru. Okrem toho dosahuje aj nižšiu spotrebu paliva a tichú jazdu, čo vodičovi vozidla prinesie komfort a pohodlie.

V jednoduchosti a spoľahlivosti riadenia patrí pneumatika Nokian POWERPROOF SUV medzi najlepšie modely vôbec. Zaisťuje pokoj a rovnováhu vozidla pri náhlych zmenách rýchlosti, ako aj pri neočakávanom brzdení. Komfort jazdy vám poskytnú pologuľovité priehlbiny, ktoré sa nachádzajú na pozdĺžnych rebrách a pripomínajú vzor golfových loptičiek. Pri výbere tejto pneumatiky nebudete mať problém excelovať na rozpálenom mestskom asfalte, ale aj pri rýchlej jazde po diaľnici.

EU Energy
QR Code

Nokian 353815


255/50R20 109Y XL

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 73db
Nokian

Fínsky výrobca pneumatík Nokian je jedným z producentov pneumatík, ktorý sa špecializuje na potreby zákazníkov v severských podmienkach. Zimné pneumatiky Nokian sú určené do extrémnych zimných podmienok, v ktorých dosahujú neprekonateľné výsledky. Ideálne podmienky k vývoju takýchto pneumatík vytvára najsevernejší testovací okruh Ivalo. Nokian vyrába aj hrotované zimné pneumatiky, ktoré sú určené na jazdu po zľadovatenom povrchu. U nás je však používanie tohto typu pneumatík zakázané. Letné pneumatiky Nokian však nezaostávajú ani v menej náročných letných podmienkach. Dosahujú výborné jazdné vlastnosti na mokrom i suchom povrchu. Toto všetko robí zo značky Nokian všestranného výrobcu pneumatík, ktorý sa zaraďuje do strednej triedy.

Aktuálna podoba spoločnosti Nokian Limited bola založená v roku 1988, no jej korene siahajú až do roku 1898, kedy bol postavený prvý fínsky závod na výrobu gumy. Organizácia začala produkovať pneumatiky v roku 1932. O pár rokov neskôr sa na trhu objavil najslávnejší model Nokian Hakkapellita. Táto pneumatika drží niekoľkonásobný rýchlostný rekord na ľade, ktorý činí neuveriteľných 335,7 km/h. Odborníci zo spoločnosti Nokian sa snažia vyvíjať ekologicky šetrné technológie. Podarilo sa im vyrobiť prvú pneumatiku s použitím nízko aromatických olejov. V dnešnej dobe je už značka Nokian známa nie len v severských štátoch, ale aj v iných európskych a svetových krajinách.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >