• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pirelli P ZERO

255/50R20 109W XL

Pirelli

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
255/50R20
Index nosnosti
109 = max 1030 kg
Index rýchlosti
W = max 270 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 72 db)
Homologizácia
Jaguar, Land Rover
Expedujeme
Expedujeme
v stredu
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

218,05 €/ks

255/50R20 109W Pirelli P ZERO XL

Futuristický vzhľad dezénu prinesie milovníkom estetických vecí dokonalé uspokojenie. Pokiaľ je pekná pneumatika spojená aj s výbornými jazdnými vlastnosťami, o to ľahšie sa uplatňuje v rámci širokej konkurencie. Športový model Pirelli P ZERO účelne kombinuje tieto dve vlastnosti a rád vás presvedčí o svojich kvalitách.

Aj ten najväčší fanúšik športovej jazdy si príde na svoje. Táto pneumatika mu dovolí predviesť všetky pozitíva rýchlej jazdy na akomkoľvek podklade a za každého počasia. Má neuveriteľne dobrú priľnavosť vďaka trom centrálnym blokom a vylepšenej zmesi. Asymetrický tvar dezénu je zase zárukou dobrej ovládateľnosti. Pneumatika Pirelli P ZERO je okrem toho aj stabilná a dobré brzdí. Napriek tomu, že sa jedná o športový model, opotrebenie je nastavené optimálne a predĺžená životnosť nezaťažuje rodinný rozpočet.

EU Energy
QR Code

Pirelli 201338


255/50R20 109W XL

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 72db
Pirelli

Pri pneumatikách Pirelli si väčšina z nás vybaví motoristický šport. Pirelli je totižto výhradným dodávateľom pneumatík pre populárny šampionát Formula 1. Prednosti vysokorýchlostných športových pneumatík následne Pirelli prenáša aj do výroby pneumatík pre bežné osobné vozidlá, vďaka čomu si môžete pocit zo športovej jazdy užiť aj vy. Talianski inžinieri tejto značky sa v posledných rokoch zamerali predovšetkým na vývoj a výrobu osobných pneumatík vo väčších palcových rozmeroch so špeciálnymi technickými a estetickými vlastnosťami. Kúpou zimných a letných pneumatík Pirelli si tak na svoje prídu najmä milovníci rýchlejšej a agresívnejšej jazdy. Spojením vysokého výkonu, pokrokovej technológie a bezpečnosti sa Pirelli radí medzi prémiové značky pneumatík.

Spoločnosť Pirelli bola založená v roku 1872 v talianskom Miláne. Od začiatku kládla vysoký dôraz na vývoj svojich technológií a inovácie. V roku 1974 sa jej podarilo skonštruovať prvú širokú radiálnu pneumatiku určenú pre Rallye. Tá sa stala štandardom širokej konštrukcie pretekárskych pneumatík. S 19 výrobnými závodmi v 12 krajinách sa Pirelli aktuálne radí medzi 5 najväčších výrobcov pneumatík na svete. Zaujímavosťou je, že väčšinovým vlastníkom Pirelli je aktuálne čínska spoločnosť Aelous.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >