• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Cooper tires DISCOVERER A/T3 4S

255/50R20 109H XL

Cooper Tires

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
255/50R20
Index nosnosti
109 = max 1030 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 73 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 8 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

290,34 €/ks

255/50R20 109H Cooper Tires DISCOVERER A/T3 4S XL

Segment vozidiel s pohonom všetkých štyroch kolies sa postupne modernizuje. Americký výrobca Cooper Tires reaguje celosezónnou pneumatikou Cooper Tires DISCOVERER A/T3 4S na fakt, že aj tieto automobily potrebujú mať vyvážené obutie počas celého roka. Tento model vám dáva slobodu v rozhodovaní o tom, kedy a kam so svojím autom vyrazíte.

Kompaktne pôsobiaca pneumatika disponuje symetrickým dezénom rozdeleným do piatich častí. Pozdĺžne vlnité drážky stabilne držia vaše auto na ceste či inom teréne. Masívne bočné bloky pomáhajú pri dobrom zábere a zastavení vozidla. Pneumatika funguje rovnako dobre v lete aj v zime. Cooper Tires pripravil pre motoristov ozajstnú lahôdku v podobe tejto celosezónnej pneumatiky.

EU Energy
QR Code

Cooper Tires 327045


255/50R20 109H XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 73db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Cooper Tires

Americké pneumatiky Cooper Tires sú veľmi dobre známe najmä pre fanúšikov a majiteľov terénnych automobilov. Táto spoločnosť sa totižto špecializuje na výrobu off-road pneumatík pre SUV a 4x4 automobily. Skvelý pomer medzi cenou a kvalitou, výborný výkon a bezpečnosť na každom povrchu – to všetko dostanete s kúpou pneumatík Cooper Tires. Zaraďujú sa do strednej triedy a vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam spĺňajú požiadavky širokej skupiny zákazníkov. Ani Cooper Tires nezostáva na svojej ceste sám, práve v roku 2021 ho kúpila spoločnosť Goodyear, čím sa spojili dvaja najväčší americký výrobcovia pneumatík.

Spoločnosť Cooper Tires založili dvaja podnikatelia John F. Schaefer a Claude E. Hart v americkom meste Akron. V oblasti tohto mesta pôsobilo v prvej dekáde 20. storočia až okolo 140 podnikov vyrábajúcich pneumatiky. Máloktorej sa však podarilo dosiahnuť to čo dokázal Cooper Tires. Počas 2. svetovej vojny začal Cooper Tires produkovať pneumatiky na vojenskú techniku a záchranné vesty. Cooper Tires však pomerne dlho nebol poriadne aktívny za hranicami USA. Zmena nastala až v roku 1997 kedy sa stabilne etabloval už aj na Starom kontinente. Momentálne vlastní fabriku napríklad aj v srbskom meste Kruševac. Celosvetovo má viac ako 60 pobočiek a zamestnáva zhruba 20 000 pracovníkov. V San Antoniu má vybudované inovatívne testovacie centrum v ktorom testuje svoje nové produkty.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >