• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Bridgestone DUELER H/L 33A

235/55R20 102V

Bridgestone

Valivy odpor D
Odpor na vode C
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
235/55R20
Index nosnosti
102 = max 850 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
C
Hlučnosť
B ( 69 db)
Homologizácia
E.A. Lexus

Ďalšie možnosti dodania:

10ks u dodávateľa Cena: 227,08 €
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 2 ks
skladom

215,16 €/ks

235/55R20 102V Bridgestone DUELER H/L 33A

Radi si sem tam odskočíte so svojim vozidlom aj mimo spevnené cesty? Potom je pneumatika Bridgestone DUELER H/L 33A vhodná práve pre vaše auto. Je totižto určená aj do mierneho letného terénu a obuť ju môžete na SUV vozidlo, 4x4 automobil či ľahký nákladiak.

Kostra tejto pneumatiky je na vnútornom okraji vystužená dvomi pásmi z ocele, ktoré zabezpečujú odolnosť voči poškodeniu na ceste i mimo nej. Asymetricky ladený vzor obsahuje štyri obvodové drážky, ktoré fungujú ako drenáž a účinne odvádzajú vodu ďaleko z povrchu pneumatiky. Okrem toho pneumatika Bridgestone DUELER H/L 33A perfektne priľne k akémukoľvek povrchu, takže s ňou nezapadnete takmer nikde.

EU Energy
QR Code

Bridgestone 218043


235/55R20 102V

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
C
C
D
E

Noise 69db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Bridgestone

Osobné pneumatiky Bridgestone uspokoja nároky zákazníkov každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v zime alebo v lete, a či dávate prednosť skôr dlhším kľudným cestám alebo športovej jazde. S pneumatikami Bridgestone bude Vaša cesta zážitkom. Tohto japonského špecialistu na najkvalitnejšiu obuv automobilov môžeme smelo zaradiť do prémiovej triedy. Pod záštitou Bridgestonu sa však vyrábajú aj pneumatiky značky Firestone.

Počiatok značky Bridgestone sa viaže k roku 1931, keď ju v Japonsku založil podnikateľ Shojiro Ishibashi. Názov Bridgestone vychádza z mena svojho zakladateľa. Ishibashi totižto v japončine znamená „kamenný most“. Kuriozitou je, že organizácia Bridgestone sa vo svojich začiatkoch špecializovala na výrobu tradičných japonských ponožiek a k pneumatikám sa dostala až o niekoľko rokov neskôr. Počas druhej svetovej vojny sa pneumatiky Bridgestone vyrábali predovšetkým pre armádu. Vojna však zasiahla spoločnosť Bridgestone aj v tej negatívnej stránke. Počas jedného z leteckých bombových útokov bola do tla zničená budova ústredia spoločnosti v Tokiu. Bridgestone sa však dokázal vrátiť v ešte väčšej sile. Od Roku 2006 sa dokonca môže pýšiť titulom najväčšieho výrobcu pneumatík na svete. Zaujímavosťou značky je, že ako jeden z mála výrobcov produkuje pneumatiky aj pre lietadlá. Bridgestone sponzoruje viaceré významné športové podujatia a je hrdým partnerom olympijských hier.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >