• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Continental CONTI SPORT CONTACT 5

225/45R17 91Y Otestovany TOP 3 V TESTE

Continental

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
225/45R17
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 71 db)
Homologizácia
Mercedes
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 2 ks
skladom

94,61 €/ks

225/45R17 91Y Continental CONTI SPORT CONTACT 5

S letnou pneumatikou Continental CONTI SPORT CONTACT 5 si príde na svoje každý milovník rýchlej a športovej jazdy. Tento model je určený pre športové vozidlá, SUV automobily a možno ho zaradiť do kategórie UHP pneumatík - ULTRA HIGH PERFORMANCE. To znamená že v nižších palcových radách (16 palcov a menej) ju nájdeme len veľmi ťažko.

Najväčšou vymoženosťou tejto pneumatiky je jej dokonalá priľnavosť k vozovke a bezpečnosť pri prejazdoch zákrutami. To zabezpečuje dlhodobo osvedčená technológia makrobloku vonkajšieho ramena, ktorá slúži k zväčšeniu styčnej plochy pneumatiky s vozovkou. Agresívnejšia jazda cez kľukaté cesty bude tak lákadlom pre nejedného vodiča. Zmes tejto pneumatiky označovaná ako Black Chilli, garantuje rapídne skrátenie brzdnej dráhy na akomkoľvek povrchu. Výrobca však pri jej konštruovaní nezabudol ani na ekológiu. Elastopolyméry v jej zmesi majú za následok nižší valivý odpor a teda aj nižšiu spotrebu paliva.

EU Energy
QR Code

Continental 43815


225/45R17 91Y

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 71db
Continental

Pneumatiky Continental sú vyrábané s nemeckou odbornosťou a za použitia tých najmodernejších technológií. Práve pneumatiky Continental sa používajú na prvé obutie pri väčšine osobných automobilov vyrobených v Európe. Každé tretie auto opustí výrobnú linku na pneumatikách Continental. Zimné pneumatiky a letné pneumatiky Continental sú dostupné v širokej škále rozmerov. To zabezpečuje ideálny druh pneumatík pre každý typ vozidla – od rodinných až po športové. Výberom prémiových pneumatík Continental si kupujete stabilnú značku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Výborné jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a najmä bezpečnosť sú samozrejmosťou. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov pneumatík, kde sa Continental pravidelne umiestňuje na popredných miestach.

Značka Continental prezentuje nemeckého giganta v oblasti automobilov, ktorý bol založený v meste Hannover už v roku 1871. Od tejto doby dokázal Continental vybudovať stabilnú výrobnú základňu, ktorá sa aktuálne nachádza vo viac ako 60 krajinách. Do koncernu Continental patria aj populárne značky pneumatík Matador, Barum, či menej známe Uniroyal a Semperit. Continental sa postaral o viaceré prelomové inovácie v oblasti pneumatík - za zmienku stojí napríklad prvá bezdušová pneumatika.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >