• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Continental ECO CONTACT 6

205/55R16 91V

Continental

Valivy odpor A
Odpor na vode A
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
205/55R16
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
A
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
B ( 71 db)

Ďalšie možnosti dodania:

10ks u dodávateľa Cena: 91,76 €
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 2 ks
skladom

91,37 €/ks

205/55R16 91V Continental ECO CONTACT 6

Letná pneumatika Continental ECO CONTACT 6 je bezpečná, ekonomická, ale ako vyplýva z jej názvu, predovšetkým ekologická. Nižšou spotrebou paliva sa do ovzdušia vypúšťa menej oxidu uhličitého a tak napomáha k ochrane životného prostredia. Je dostupná v rozmerovej škále od 13 do 22 palcov.

Obsahuje vylepšenú behúňovu zmes Green Chili 2.0, ktorá zabezpečuje rovnomerné rozmiestnenie siliky a spevnenie sieťových väzieb. Výsledkom čoho je lepší valivý odpor, kilometrový dojazd a brzdenie na suchom a mokrom podklade. Bezpečie na cestách vám táto pneumatika zaistí nielen vďaka svojmu materiálu, ale aj konštrukcii, ktorá ponúka vynikajúce riadenie a stabilitu počas jazdy. Zlepšený pomer medzi šírkou drážok a rebier má na svedomí rýchlejšie odvádzanie vody, čím sa znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Kvalitná pneumatika Continental ECO CONTACT 6 však musí aj niečo vydržať. V porovnaní so svojim predchodcom dosahuje vyššiu životnosť až o 20%.

EU Energy
QR Code

Continental 319993


205/55R16 91V

Rolling resistance
A
A
B
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 71db
Continental

Pneumatiky Continental sú vyrábané s nemeckou odbornosťou a za použitia tých najmodernejších technológií. Práve pneumatiky Continental sa používajú na prvé obutie pri väčšine osobných automobilov vyrobených v Európe. Každé tretie auto opustí výrobnú linku na pneumatikách Continental. Zimné pneumatiky a letné pneumatiky Continental sú dostupné v širokej škále rozmerov. To zabezpečuje ideálny druh pneumatík pre každý typ vozidla – od rodinných až po športové. Výberom prémiových pneumatík Continental si kupujete stabilnú značku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Výborné jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a najmä bezpečnosť sú samozrejmosťou. Svedčia o tom aj výsledky nezávislých testov pneumatík, kde sa Continental pravidelne umiestňuje na popredných miestach.

Značka Continental prezentuje nemeckého giganta v oblasti automobilov, ktorý bol založený v meste Hannover už v roku 1871. Od tejto doby dokázal Continental vybudovať stabilnú výrobnú základňu, ktorá sa aktuálne nachádza vo viac ako 60 krajinách. Do koncernu Continental patria aj populárne značky pneumatík Matador, Barum, či menej známe Uniroyal a Semperit. Continental sa postaral o viaceré prelomové inovácie v oblasti pneumatík - za zmienku stojí napríklad prvá bezdušová pneumatika.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >