• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ
Vyhľadanie podľa ŠPZ

Vyhľadanie podľa ŠPZ


Špecialista na pneumatiky od roku 1991

Špecialista na pneumatiky od roku 1991


Expedícia v deň objednávky (do 14:00)

Expedícia v deň objednávky (do 14:00)


4 milióny predaných pneumatík

4 milióny predaných pneumatík


Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR

Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR


Yokohama BLUEARTH WINTER V906

205/55R16 91H

Yokohama

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
205/55R16
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
v štvrtok
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

71,81 €/ks

205/55R16 91H Yokohama BLUEARTH WINTER V906

Pneumatika Yokohama BLUEARTH WINTER V906 je spoľahlivý zimný pomocník pre osobné vozidlá a SUV automobily. Je nasledovníkom svojho staršieho brata V905 oproti ktorému dosahuje ešte lepšie a stabilnejšie výsledky v zimných mesiacoch.

V tejto pneumatike je použité veľké množstvo oxidu kremičitého, čo prispieva k výbornému výkonu na mokrých vozovkách. Pre dosiahnutie optimálneho výkonu aj na snehu bol do zmesi pridaný snehový polymér. Každý blok dezénu je umiestnený jednotným spôsobom, takže tlak z vozovky sa šíri rovnomerne. Zvyšuje sa tak kilometrový dojazd na snehu a mokrom povrchu. Pokročilá reakčná technológia A.R.T. robí zmes flexibilnejšou a pneumatika sa tak správa rovnako dobre počas každého zimného počasia. Pneumatika Yokohama BLUEARTH WINTER V906 ideálne priľne k suchej i mokrej vozovke a zabezpečí tak kratšiu brzdnú dráhu vozidla.

EU Energy
QR Code

Yokohama 389058


205/55R16 91H

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 72db
Yokohama

Osobné pneumatiky Yokohama sú výsledkom japonsko-amerického spojenia medzi spoločnosťami BF Goodrich a Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd. Vznikol tak pneumatikársky gigant s japonskou precíznosťou a americkou tvrdosťou. Pneumatiky Yokohama vám prinesú požadovaný výkon, dobrú výdrž a univerzálne použitie v každom počasí. Spoločnosť si potrpí na vyspelé technológie a vo výskumných centrách zamestnáva viac ako 1 000 zamestnancov. Ročne do inovácií investuje viac ako 100 miliónov dolárov. Výsledkom tohto snaženia sú kvalitné pneumatiky s prelomovými technológiami, ako to bol napríklad dezén typu Y. Pneumatiky Yokohama sú zaradené do strednej triedy a získavajú si čoraz väčšiu priazeň u majiteľov všetkých typov automobilov.

Spoločnosť Yokohama bola založená v roku 1917 a spočiatku sa zoberala výrobou káblov. Postupne sa dostala k pneumatikám, no pár rokov na to bola úplne zničená pri silnom zemetrasení. Dokázala však vstať z popola a vybudovať omnoho väčšiu a modernejšiu továreň na výrobu pneumatík. V dnešnej dobe je Yokohama 2. najväčším dodávateľom pneumatík v Japonsku. Pneumatiky Yokohama majú veľký úspech u vlastníkov športových vozidiel. Často ich používajú niektoré stajne legendárnych pretekov Le Mans, ale aj série International Rally Challenge. Športové okruhy však nie sú jediným miestom kde sa s nimi môžete stretnúť. Vhodné sú aj ako každodenné použitie na bežných cestách.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >