• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2021 - Auto Zeitung - Test letných pneumatík - 225/40R18 (10 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - čas na kolo [s]Sucho - subjektívneMokro - brzdenie [m]Mokro - čas na kolo [s]Mokro - subjektívneAquaplaning - priamy nájazd [km/h]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]Komfort - subjektívneCena za sadu pneumatík [eur]
1.Goodyear Eagle F1 Asymmetric 535,169,1941,963,4871,58,6718390
2.Continental Premium Contact 634,768,81042,163,7571,78,8871,48410
3.Pirelli P Zero PZ435,269,2945,162,61068,29,9969,87360
4.Michelin Pilot Sport 434,369944,863,1670,48,6471,17440
5.Falken Azenis FK51035,469,6542,863,5770,69,2370,47340
6.Nokian PowerProof35,469,2846,662,9969,98,6671,97310
7.Maxxis Victra Sport 534,869949,763,2869,58,78717370
8.Dunlop SportMaxx RT 236,269,7448,763,3673,38,3869,88400
9.Hankook Ventus S1 evo 335,569,1750,663,3669,88,571,26350
10.Nexen N Fera Sport SU235,569,4650,164,9369,79,2769,19300

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2021 - Auto Zeitung - Test letných pneumatík - 225/40R18 (10 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2021 - Auto Zeitung - Test letných pneumatík - 225/40R18 (10 pneumatík)