• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2021 - Auto Bild - Test zimných pneumatík - 205/55R16 (20 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Sneh - brzdenie [m]Sneh - trakcia - ťažná sila [N]Sneh - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Odhadovaný nájazd [km]Cena za 1000km [eur]Cena za sadu [eur]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]
1.Continental WinterContact TS 87047,4138,853,47282,327,7283957,3454008,373807,9470,6
2.Michelin Alpin 645,913754,671,67829,1286256,6401009,63858,7570,9
3.Kleber Krisalp HP347,1137,455,67079,828,4278556,8341008,652959,2971,6
3.Vredestein Wintrac45,113852,472,978,530,3267056,5313009,93107,9770,3
5.Bridgestone Blizzak LM00548,3137,950,272,981,728,1289957,43130011,023458,1870,1
6.Hankook Winter i cept RS246136,552,27384,528,2281957,9329009,273059,3969,8
7.Goodyear UltraGrip 9+47,7135,85571,780,827,5283656,4366008,743208,2571,3
8.Dunlop Winter Sport 547,8136,452,572,576,427,3283056,73070011,563558,5372,3
9.Semperit Speed Grip 348,7137,354,969,876,528,5270154,9362009,813558,3671,3
10.Firestone Winterhawk 449,3136,152,471,879,928,6283957,2361008,172958,0870,5
11.BFGoodrich gForce Winter 248,4135,455,671,480,227,9277457,5339009,293159,3471,8
12.Falken Eurowinter HS0146,4137,456,671,279,229,5259855,3348008,623009,4872,7
12.Uniroyal MS+ 7747,9137,556,470,277,628,6270454,6368008,563158,4673,7
14.Yokohama BluEarth Winter V90647,613856,169,875,329,2272755,6297009,762909,5171,3
15.Barum Polaris 549,1136,856,469,973,928,8276056,9370006,892557,2172,2
16.Fulda Kristall Control HP249,6135,757,569,476,928,6281854,5397007,32908,4872,8
17.Sava Eskimo HP249,1136,857,169,173,728278455,6372007,392758,1671,9
18.Nokian WR Snowproof46,213957,16873,729,2273855,1362008,433057,3871,1
19.Nexen Winguard Snow G346,4136,655,669,574,529,4264856285008,952559,0969,7
20.Laufenn I Fit+46138,75569,572,428,6282357,5312008,812758,2371,4

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2021 - Auto Bild - Test zimných pneumatík - 205/55R16 (20 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2021 - Auto Bild - Test zimných pneumatík - 205/55R16 (20 pneumatík)