• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2021 - Auto Bild - Test letných pneumatík 205/55R16 (20 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - priemerná rýchlosť na okruhu [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - priemerná rýchlosť na okruhu [km/h]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Externá hlučnosť [dB]Valivý odpor [kg/t]Celkový predpokladaný nájazd [km]Cena za 1000km [eur]
1.Kumho Ecsta HS5134,89647,578,885,568,79,31421605,81
2.Continental Premium Contact 636,595,646,377,279,768,68,92414807,47
3.Semperit Speed Life 337,795,146,878,281,667,48,63370607,02
4.Debica Presto HP 236,395,949,976,78168,68,6374005,75
5.Bridgestone Turanza T00535,495,849,377,981,668,77,01319609,07
6.Hankook Ventus Prime 3 K12534,196,546,278,181,867,38,38275409,26
7.Pirelli Cinturato P7 C234,595,546,478,48369,29,25306009,15
8.Michelin Primacy 435,894,447,576,883,267,37,77442007,24
9.Firestone RoadHawk35,796,149,378,884,369,98,51278809,15
9.Goodyear EfficientGrip Performance 236,194,949,576,580,168,67,24479405,74
11.Uniroyal RainSport 537,494,349,97886,168,39,24323008,05
11.Toyo Proxes Comfort35,29651,977,680,168,69,13319608,29
11.Maxxis Premitra HP53595,950,477,382,968,79,25278808,97
11.BFGoodrich Advantage36,796,249,975,481,367,58,31333208,1
15.Falken ZIEX ZE310 EcoRun35,895,849,176,283,268,48,97350207,14
15.Fulda EcoControl HP23695,352,877,683,868,78,29370607,02
17.Nokian WetProof35,195,749,577,781,367,38,07261809,93
17.Kleber Dynaxer HP436,294,849,376,580,966,68,18306008,17
19.Dunlop Sport BluResponse35,494,550,376,682,369,17,28278809,68
20.Nexen N Blue HD+35,895,450,27679,368,49,14302607,6

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2021 - Auto Bild - Test letných pneumatík 205/55R16 (20 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2021 - Auto Bild - Test letných pneumatík 205/55R16 (20 pneumatík)