• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2021 - AMS - Test zimných pneumatík - 195/55R16 (10 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Sneh - brzdenie [m]Sneh - trakcia [N]Sneh - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]Cena [eur/kus]
1.Bridgestone Blizzak LM00544,7114,129,371,983,432,71,8752,18,571,7103
2.Continental WinterContact TS 87045,111432,170,283,933,11,8753,4870,8103
3.Vredestein Wintrac43112,831,77279,232,61,8550,98,870,992
4.BFGoodrich gForce Winter 245113,832,669,383,132,71,8954,49,77198
5.Michelin Alpin 642,8113,732,270,88233,21,8351,69,170,9123
6.Pirelli Cinturato Winter44,8111,234,869,387,732,81,8952,48,971127
6.Goodyear UltraGrip 9+46,6112,733,771,582,733,11,8952,68,37397
8.Falken Eurowinter HS0145,5112,831,170,783,932,91,7852,810,570,675
9.GT Radial WinterPro244,4114,132,169,377,233,11,850,58,871,191
10.Toyo Observe S94444,7114,632,871,38133,81,7449,497198

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2021 - AMS - Test zimných pneumatík - 195/55R16 (10 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2021 - AMS - Test zimných pneumatík - 195/55R16 (10 pneumatík)