• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2021 - ADAC - Test zimných pneumatík - 195/65R15 (16 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSuchoMokroSnehĽadValivý odporHlučnosť/komfortOpotrebovanieCelkovo
1.Dunlop Winter Response 287,8127,28,4677,6
1.Goodyear UltraGrip 9+7,48,4887,46,477,6
3.Michelin Alpin 68,277,6885,887,4
3.Vredestein Wintrac787,688,66,487,4
5.BFGoodrich gForce Winter 27,66,88,278,65,486,8
6.Continental WinterContact TS 8606,68,88,277,26,276,6
7.Maxxis Premitra Snow WP67,67,46,87,27,46,866
7.Laufenn I Fit+6,87,68,287,66,266
7.Falken Eurowinter HS017,46,67,27,27,8866
7.Bridgestone Blizzak LM00578,66,47,485,466
11.Yokohama BluEarth Winter V9067,85,87,67,27,85,865,8
12.Barum Polaris 565,6888,26,475,6
13.Nokian WR Snowproof75,47,47,68,46,275,4
14.General Altimax Winter 35,258,27,88,66,685
15.GT Radial WinterPro2557,27,27,86,665
16.Kumho Winter Craft WP514,8677,275,674,8

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2021 - ADAC - Test zimných pneumatík - 195/65R15 (16 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2021 - ADAC - Test zimných pneumatík - 195/65R15 (16 pneumatík)