• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2021 - ADAC - Test letných pneumatík - 225/50R17 (17 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSuchoMokro - celkovoMokro - brzdenie [m]Hlučnosť/komfortValivý odporOpotrebovanieCena (kus)Celkovo
1.Falken Azenis FK5101,92,033,42,82,42,01182,1
2.Continental Premium Contact 62,12,133,33,11,82,01482,2
3.Kumho Ecsta PS712,52,235,53,22,12,01082,3
4.Bridgestone Turanza T0052,22,5353,52,22,51382,5
5.Michelin Primacy 41,52,734,13,02,01,51542,7
6.Dunlop SportMaxx RT 21,82,837,92,82,02,51412,8
7.ESA Tecar Spirit Pro2,82,334,42,92,11,5962,8
8.Nexen N Fera Sport SU21,92,836,12,82,42,51102,8
9.Pirelli Cinturato P7C21,52,837,12,92,22,01402,8
10.Semperit Speed Life 32,92,032,72,92,21,51262,9
11.Kleber Dynaxer HP42,33,136,62,91,82,51223,1
12.Sava Intensa UHP 22,03,138,72,62,12,51003,1
13.Giti GitiPremium H11,83,338,83,02,12,51223,3
14.Laufenn S Fit EQ+2,53,337,42,92,22,5903,3
15.Barum Bravuris 5HM3,43,439,13,51,82,01033,4
16.Viking Protech Newgen3,33,538,93,01,62,01003,5
17.Firestone RoadHawk2,84,941,23,02,02,51164,9

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2021 - ADAC - Test letných pneumatík - 225/50R17 (17 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2021 - ADAC - Test letných pneumatík - 225/50R17 (17 pneumatík)