• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2020 - Tyre Reviews - Test letných pneumatík - 205/55R16 (12 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - čas na kolo [s]Sucho - subjektívneMokro - brzdenie [m]Mokro - čas na kolo [s]Mokro - subjektívneAquaplaning - priamy nájazd [km/h]Valivý odpor [kg/t]Interná hlučnosť [dB]Komfort - subjektívneCena za sadu pneumatík
1.Continental Premium Contact 634,2101,251036,171,647,578,488,3762,18,8252
2.Goodyear EfficientGrip Performance 235,1101,17938,170,049,278,487,2861,49,4224
3.Falken ZIEX ZE310 EcoRun34,5101,47835,770,098,682,619,8261,68,2192
4.Uniroyal RainSport 535,7102,77736,170,397,591,628,8561,69191
5.Nokian WetProof34,5102,2493969,958,881,268,4462,29,4201
6.Bridgestone Turanza T00534,8101,678,64170,058,681,187,1961,59218
7.Michelin Primacy 434,9102,578,639,870,978,682,868,0861,69,8267
8.Maxxis Premitra HP535101,251040,369,861085,229,7762,38,8205
9.BFGoodrich Advantage35,1103,07738,971,938,680,938,3461,210236
10.Pirelli Cinturato P7C234,5102,329,439,970,881082,029,7661,58,2238
11.Hankook Ventus Prime 3 K12536,3102,057,542,172,288,682,538,9862,19187
12.Goodride RP2837,5104,017,545,876,76572,088,8161,98,8156

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2020 - Tyre Reviews - Test letných pneumatík - 205/55R16 (12 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2020 - Tyre Reviews - Test letných pneumatík - 205/55R16 (12 pneumatík)