• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2020 - Auto Bild - Test letných pneumatík - 245/45R18 (20 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Predpokladaný nájazd [km]Pomer cena/výkon [eur/1000km]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]Cena za sadu pneumatík [eur]
1.Continental Premium Contact 633,2116,847,27393,64490012,817,6373,5575
1.Goodyear Eagle F1 Asymmetric 533,2116,248,174,393,93906312,297,5572,8480
3.Michelin Pilot Sport 432,1116,446,571,999,13322620,018,0972,5665
4.Vredestein Ultrac Vorti33,411748,971,595,53232814,079,1672,8455
5.Apollo Aspire XP34,7115,447,370,696,63322613,097,4371,2435
6.Nexen N'Fera Sport SU233,2115,448,370953008315,128,9871455
7.Falken Azenis FK51036114,84869,295,53906311,98,4572,1465
8.Nokian PowerProof32,9115,945,473,992,72738917,537,7773,2480
9.Firestone RoadHawk34,3115,448,172,396,62738916,617,8373,2455
9.Fulda SportControl 234,211549,570,591,72738919,97,1371,5545
11.Bridgestone Potenza S00133,5115,344,974,695,82783819,949,8273,6555
12.Hankook Ventus S1 evo 334,7116,247,372,195,42604216,98,1572,2440
13.Laufen S Fit EQ+34116,15168,995,22783815,997,6571,3445
14.Dunlop SportMaxx RT234,3114,651,668,893,22963416,877,472,1500
15.Kleber Dynaxer UHP34,1114,250,568,792,53187915,217,9472,2484
16.Uniroyal Rainsport 335,7113,750,667,795,33592013,787,5671,8495
17.Kumho Ecsta PS7134,9114,345,373,298,52245019,159,0572,4430
18.Maxxis Victra Sport 534,8116,352,273,397,22334818,858,8672,1440
19.Toyo Proxes Sport35,4114,949,269,696,72379719,758,371,3470
20.Zeetex HP200036112,549,769,590,72334812,857,3471,7300

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2020 - Auto Bild - Test letných pneumatík - 245/45R18 (20 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2020 - Auto Bild - Test letných pneumatík - 245/45R18 (20 pneumatík)