• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2020 - AMS - Test letných pneumatík - 225/45R18 (11 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Sucho - subjektívneMokro - brzdenie [m]Mokro - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Morko - subjektívneAquaplaning - priamy nájazd [km/h]Komfort - subjektívneExterná Hlučnosť [dB]Valivý odpor [kg/t]Cena za sadu pneumatík [eur]
1.Goodyear Eagle F1 Asymmetric 534,4125,3830,683,1988,91069,58,9468
2.Michelin Pilot Sport 434126,2930,883,61088,7970,18,4704
3.Continental Premium Contact 635126,9931,383986772,38,2612
4.Pirelli P Zero PZ434,6126,2831,282,9883,69708,9560
5.Maxxis Victra Sport 534,7125,8831,983,1885,9870,19,1396
6.Bridgestone Turanza T00534,9125832,682,8883,9872,47,1536
7.Nokian PowerProof34,8125,2731,582,4782,8671,37,9496
8.Falken Azenis FK51036,2124,9732,181,3784,67718,5494
9.Nexen N Fera Sport SU234,8124,9732,379,9682,41069,39396
10.Toyo Proxes Sport36,4124,6832,480,9887,6671,19,4432
11.Giti GitiSport S136,4126,1933,878,9683,4896,68,5404

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2020 - AMS - Test letných pneumatík - 225/45R18 (11 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2020 - AMS - Test letných pneumatík - 225/45R18 (11 pneumatík)