• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2020 - ACE - Test letných pneumatík - 215/55R17 (9 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSuchoMokroValivý odporHlučnosťCenaCelkovo
1.Maxxis Premitra HP5516018718154
2.Sava Intensa UHP 2475617818146
3.Fulda SportControl 2476117812145
4.Apollo Aspire XP455117815136
5.Toyo Proxes Sport445616712135
6.Kleber Dynaxer HP4474517812129
7.Firestone RoadHawk444320514126
8.Hankook Ventus Prime 3 K125473619713122
9.Avon ZV7414116813119

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2020 - ACE - Test letných pneumatík - 215/55R17 (9 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2020 - ACE - Test letných pneumatík - 215/55R17 (9 pneumatík)