• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2019 - NAF - Test letných pneumatík - 205/55R16 (7 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - čas na kolo [s]Mokro - brzdenie [m]Mokro - čas na kolo [s]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]
1.Continental Premium Contact 634,6108,5250,569,4679,85,4872,2
2.Nokian Hakka Blue 236,1109,3850,970,18845,6272,8
3.Dunlop Sport BluResponse35,610952,570,3882,85,5172,4
3.Firestone RoadHawk35,6108,9451,369,8281,95,5872,4
5.Michelin Primacy 435,9109,449,171,1483,85,5773,4
6.Goodyear EfficientGrip Performance36,3109,3151,771,0981,85,3973
7.Bridgestone Turanza T00535,5109,0153,170,0881,35,3472,2

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2019 - NAF - Test letných pneumatík - 205/55R16 (7 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2019 - NAF - Test letných pneumatík - 205/55R16 (7 pneumatík)