• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2019 - Auto Zeitung - Test letných pneumatík - 235/45R18 (10 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]Cena za sadu pneumatík [eur]
1.Continental Premium Contact 63659,357,790748,3471555
2.Michelin Primacy 436,659,760,694,272,37,271345
3.Maxxis Premitra HP536,460,259,291,273,28,3168345
4.Pirelli CINTURATO P737,560,258,896,674,28,1970465
5.Bridgestone Turanza T00536,860,766,692,874,37,4671540
6.Yokohama BluEarth AE5037,860,45993,470,87,6870470
7.Michelin CrossClimate+39,260,454,69670,47,7872645
8.Apollo Aspire XP37,460,365,89474,18,1670400
9.Kumho Ecsta HS5139,260,773,19875,18,4970325
10.Nankang AS139,260,977,399,968,28,9269265

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2019 - Auto Zeitung - Test letných pneumatík - 235/45R18 (10 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2019 - Auto Zeitung - Test letných pneumatík - 235/45R18 (10 pneumatík)