• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2019 - Auto Navigator - Test letných pneumatík - 205/55R16 (9 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - maximálna rýchlosť pri zatáčaní [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - maximálna rýchlosť pri zatáčaní [km/h]Externá Hlučnosť [dB]Valivý odpor - vzdialenosť [m]
1.Michelin Primacy 414,84015,347,46128,3
2.Continental Premium Contact 615,141,31546,56238
3.Bridgestone Turanza T00515,841,81547,56023,3
4.Hankook Kinergy Eco 215,742,215,347,76125
5.Davanti DX39015,840,816,647,36227
6.Firestone RoadHawk15,743,315,848,86228,3
7.Goodyear EfficientGrip Performance14,942,714,347,36230,3
8.Momo Outrun M2015,839,216,4476225
9.Barum Bravuris 5HM15,74215,647,76228,3

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2019 - Auto Navigator - Test letných pneumatík - 205/55R16 (9 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2019 - Auto Navigator - Test letných pneumatík - 205/55R16 (9 pneumatík)