• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2019 - Auto Center - Test zimných pneumatík 205/55R16 (10 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - ovládateľnosť - subjektívneMokro - brzdenie [m]Mokro - ovládateľnosť - subjektívneAquaplaning - priamy nájazd [km/h]Sneh - brzdenie [m]Sneh - trakcia [N]Sneh - ovládateľnosť - subjektívneĽad - brzdenie [m]Ľad - trakcia [s]Valivý odpor [kg/t]Komfort - subjektívne
1.Nokian WR Snowproof27,43835,29879,615,175,211011,445,148,549
2.Continental WinterContact TS 86030,461033,8588615,065,12912,2668,628
3.Michelin Alpin 629,41733,35881,515,585,06711,965,639,1810
4.Gislaved Euro Frost 630,321038,18676,415,365,08811,845,399,086
4.Fulda Kristall Control HP230,43536,15682,515,195,3611,955,438,675
4.Debica Frigo HP231,22636,5580,715,195,32711,885,558,649
4.Barum Polaris 530,5535,21980,615,465,22512,525,778,158
8.Yokohama BluEarth Winter V90529,5933,911080,815,915,6613,676,179,438
9.Toyo Snowprox S95429,47834,74780,718,536,11412,665,679,067
10.Uniroyal MS+ 7731,61436,27683,515,325,41813,46,49,015

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2019 - Auto Center - Test zimných pneumatík 205/55R16 (10 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2019 - Auto Center - Test zimných pneumatík 205/55R16 (10 pneumatík)