• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2018 - Moottori - Test letných pneumatík - 225/45R17 (16 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - subjektívneMokro - brzdenie [m]Mokro - čas na kolo [s]Mokro - subjektívneAquaplaning - priamy nájazd [km/h]Externá Hlučnosť [dB]
1.Michelin Pilot Sport 431,8926,827,51088,562,8
2.Nokian Hakka Black 232,1927,927,41084,562,2
3.Falken Azenis FK51032,2826,827,7885,161,9
4.Continental Premium Contact 632102827,5983,562,5
5.Bridgestone Turanza T00532,9628,227,3108462,2
6.Vredestein Ultrac Vorti31,862827,3986,262,2
7.Hankook Ventus S1 evo231,8827,327,8883,862,4
8.Kumho Ecsta PS7133,4727,527,8686,562,2
8.Goodyear Eagle F1 Asymmetric 332,9728,128986,462,2
8.Dunlop SportMaxx RT 232,6628,227,9886,262,4
11.Pirelli CINTURATO P732,9627,828,188362,2
12.Cooper Zeon CS834,2627,828,4584,261,8
13.Yokohama Advan Sport V10532,7629,128884,263,2
14.Nankang Sportnex AS2+3542927,6687,263,4
15.Triangle Sportex TSH1135628,528481,662,8
16.Gislaved Ultra Speed35328,52938161,9

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2018 - Moottori - Test letných pneumatík - 225/45R17 (16 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2018 - Moottori - Test letných pneumatík - 225/45R17 (16 pneumatík)