• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2018 - Auto Express - Test zimných pneumatík 205/55R16 (8 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSuchoMokroSnehValivý odporHlučnosť
1.Continental WinterContact TS 86019847938892,3100
2.Hankook Winter i cept RS2195,64804008397,7
3.Goodyear UltraGrip Performance Gen 1193,448237789,698,4
4.Pirelli Cinturato Winter191,6474385,481,997,4
5.Dunlop Winter Sport 5193,2471,7379,591,398
6.Nokian WR D4194,9460,639110097,1
7.Falken Eurowinter HS01193,846438276,896,1
8.Bridgestone Blizzak LM001 EVO199,7444,7361,498,497,4

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2018 - Auto Express - Test zimných pneumatík 205/55R16 (8 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2018 - Auto Express - Test zimných pneumatík 205/55R16 (8 pneumatík)