• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2018 - Auto Bild - Test zimných pneumatík 245/45R18 (10 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Sneh - brzdenie [m]Sneh - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]Cena za sadu pneumatík [eur]
1.Vredestein Wintrac Pro41,784,551,973,283,326,2698,8771,5670
2.Continental WinterContact TS 850 P42,184,449,571,883,726,468,5972710
3.Kleber Krisalp HP341,983,553,671,386,225,569,39,171,3550
4.Dunlop Winter Sport 542,784,153,771,582,925,1698,1973,8685
5.Goodyear UltraGrip Performance Gen 142,183,352,271,685,226,468,38,3572,7670
6.Bridgestone Blizzak LM0014383,754,371,387,627,368,19,4571,9595
7.Pirelli Winter Sottozero 341,484,555,670,587,427,565,78,0571,8710
8.Falken Eurowinter HS0141,884,452,970,685,126,666,210,0575,6495
9.Nexen WinGuard Sport 242,284,955,669,381,826,16810,0770,8445
10.Sunny SN383042,483,866,3617828,765,38,1774,3360

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2018 - Auto Bild - Test zimných pneumatík 245/45R18 (10 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2018 - Auto Bild - Test zimných pneumatík 245/45R18 (10 pneumatík)