• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2018 - Auto Bild - Test letných pneumatík - 195/65R15 (20 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSucho - brzdenie [m]Sucho - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Mokro - brzdenie [m]Mokro - primerná rýchlosť na okruhu [km/h]Aquaplaning - priamy nájazd [km/h]Valivý odpor [kg/t]Externá Hlučnosť [dB]Pomer cena/výkon [eur/1000km]Predpokladaný nájazd [km]Cena za sadu [eur]
1.Hankook Ventus Prime 3 K12534,5115,135,276,283,27,7772,35,7437440215
2.Continental Premium Contact 536,41133675,684,78,0272,76,5438220250
3.Falken ZIEX ZE310 EcoRun36,7113,535,974,786,88,44735,444460240
4.Firestone RoadHawk35,211536,57785,18,1276,15,2338220200
5.Michelin Energy Saver37,5113,138,77485,67,0472,65,6747580270
6.Pirelli Cinturato P1 Verde36,2112,93675,183,58,1373,85,4441340225
7.Bridgestone Turanza T00535,7112,634,377,682,37,0274,16,1742120260
8.Fulda EcoControl HP37113,339,674,286,48,1472,73,9149920195
9.Vredestein Sportrac 537112,33775,883,87,26724,8441340200
10.Goodyear EfficientGrip Performance37,5113,237,676,187,37,3573,36,9835100245
11.Dunlop Sport BluResponse36112,737,375,186,77,5472,66,7734710235
12.Uniroyal RainExpert 338,7111,634,573,790,17,7973,95,5738610215
13.Infinity Ecosis38,1112,73774,282,27,6171,75,0235880180
14.Avon ZV738,3111,438,274,587,38,8173,46,9134710240
15.BFGoodrich gGrip38,311239,173,684,37,6273,75,1945240235
16.Cooper Zeon CS837,711137,575,686,19,372,76,1934710215
17.Giti GitiSynergy E137,9111,339,273,681,26,272,45,3839000210
18.Kleber Dynaxer HP 339,2111,937,773,382,87,6773,55,2942510225
19.Nokian Line37,5112,33874,485,47,5173,66,7231980215
20.Maxxis Premitra HP535,6113,438,175,485,57,5572,97,1427300195

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2018 - Auto Bild - Test letných pneumatík - 195/65R15 (20 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2018 - Auto Bild - Test letných pneumatík - 195/65R15 (20 pneumatík)