• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

2018 - ACE - Test zimných pneumatík 185/65R15 (9 pneumatík)

Výsledné poradieModel pneumatíkSuchoMokroSnehValivý odporHlučnosťCenaCelkovo
1.Continental WinterContact TS 8604368661676206
2.Nokian WR D44058651967195
3.Goodyear UltraGrip 94068571736191
4.Dunlop Winter Response 23957621666186
5.Kumho Winter Craft WP514056601359183
6.Bridgestone Blizzak LM0014353581567182
7.Nexen Winguard Snow G WH24251601459181
8.Pirelli Cinturato Winter3659561466177
9.Kenda Wintergen 2 KR50139366713810173

Zdroj

Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
2018 - ACE - Test zimných pneumatík 185/65R15 (9 pneumatík) nicholtrackt.sk > 2018 - ACE - Test zimných pneumatík 185/65R15 (9 pneumatík)