• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Kleber QUADRAXER2

195/65R15 91V

Kleber

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 69db
Rozmer pneumatiky
195/65R15
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
A ( 69 db)
Expedujeme
Expedujeme
v stredu
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

79,58 €/ks

195/65R15 91V Kleber QUADRAXER2

Kleber QUADRAXER2 je spoľahlivá celoročná pneumatika určená pre SUV vozidlá a osobné automobily. Je nástupcom rovnomenného modelu prvej generácie, ktorý si u vodičov získal veľkú popularitu. Ani vás už nebaví každoročné prezúvanie pneumatík? Zverte svoje vozidlo tomuto celoročnému obutiu.

Táto pneumatike je vybavená tradičným smerovým dezénom, ktorý si vie poradiť so všetkými poveternostnými podmienkami. Problém mu nerobí suchá letná cesta či premenlivé jesenné obdobie. Nenechá sa však zahanbiť ani na snehom odetých, zimných vozovkách. Pneumatika Kleber QUADRAXER2 zabezpečuje efektívny odvod vody a znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Podarilo sa jej získať označenie 3PMSF, takže je vhodná aj do tvrdých zimných podmienok. Vyskúšajte tento spoľahlivý celoročný model a presvedčte sa aj vy o jeho nespornej kvalite.

EU Energy
QR Code

Kleber 208662


195/65R15 91V

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 69db
Kleber

Osobné pneumatiky Kleber už od nepamäti prekvapujú pneumatikársky priemysel svojou technologickou vyspelosťou, vďaka čomu si zaistili povesť inovátora, elegancie a kvality. Medzi prevratné vynálezy značky Kleber môžeme zaradiť svetové prvenstvo v bezdušovej pneumatike s ochranou proti defektu. Tento francúzsky výrobca v súčasnosti spadá pod európsky gigant Michelin, ktorý mu zaistil stabilné výrobné podmienky, vývoj a inovácie. Je predstaviteľov veľmi vyhľadávanej strednej triedy pneumatík a svojim zákazníkom ponúka skvelý pomer medzi cenou a výkonom. Radí sa medzi najpredávanejšie značky pneumatík v rámci celej Európy.

Začiatky spoločnosti Kleber sú úzko spojené s ďalším výrobcom pneumatík BF Goodrich. Práve v jeho továrni vo francúzskom meste Colombes, keď sa písal rok 1911, začal Kleber produkovať svoje prvé pneumatiky. O niečo neskôr v roku 1947 priniesol na svet zimné pneumatiky, ktoré boli známe svojim znakom ľadového medveďa. Úspechy si táto organizácia začala pripisovať aj na pretekárskych okruhoch. V roku 1981 Michele Mouton ako prvá osoba ženského pohlavia vyhrala Rallye San Remo práve na pneumatikách Kleber. V dnešnej dobe sa pneumatiky tejto značky predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta. Okrem toho sa používajú aj ako originálna výbava na viacero vozidiel Suzuki, Volkswagen či Opel.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >