• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ
Vyhľadanie podľa ŠPZ

Vyhľadanie podľa ŠPZ


Špecialista na pneumatiky od roku 1991

Špecialista na pneumatiky od roku 1991


Expedícia v deň objednávky (do 14:00)

Expedícia v deň objednávky (do 14:00)


4 milióny predaných pneumatík

4 milióny predaných pneumatík


Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR

Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR


Michelin PRIMACY 4

195/65R15 91H Otestovany TOP 3 V TESTE

Michelin

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 68db
Rozmer pneumatiky
195/65R15
Index nosnosti
91 = max 615 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
A ( 68 db)
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 12 ks
skladom

64,68 €/ks

195/65R15 91H Michelin PRIMACY 4

Michelin PRIMACY 4 je nová generácia letnej pneumatiky z kategórie touring od renomovanej francúzskej značky. Zakladá si na kvalitách svojho predchodcu, no tu nekončí ale len začína, pretože dosahuje tie najvyššie štandardy v bezpečnosti a komforte jazdy.

Pokiaľ sa rozhodnete, že si obujete práve gumy s označením PRIMACY 4, vaše vozidlo sa vám znamenite odmení. Vďaka technológii EverGrip vám poskytne vynikajúce brzdné výkony od prvého kilometra až po ten posledný. O efektívnejší odvod vody sa stará nový optimalizovaný dezén s početným prerezaním. Nechýba ani najnovšia generácia vysokovýkonnej zmesi pre ešte lepšiu priľnavosť a handling, pričom si zachováva aj vynikajúce výsledky v kilometrovom nájazde. Maximalizácia kontaktnej plochy (Max Touch) behúňa s vozovkou zabezpečuje ešte lepšiu kvalitu jazdy bez kompromisov. Pre jednoduchšie posúdenie stavu opotrebenia vám tento plášť prináša nový inovatívny indikátor.

EU Energy
QR Code

Michelin 284606


195/65R15 91H

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 68db
Michelin

Typickým symbolom pre pneumatiky Michelin je preslávený gumený panáčik. Takzvaný Bibendum bol v roku 2000 zvolený za najlepšie marketingové logo na svete. Vďaka čomu je spoločnosť Michelin najslávnejšou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík. Osobné pneumatiky Michelin sú so zaujatím neustále inovované, aby boli efektívnejšie, bezpečnejšie, ale aj ekologickejšie. Dá sa povedať, že Michelin je priekopníkom v inováciách medzi výrobcami pneumatík. Kúpou prémiových pneumatík značky Michelin dostanete zaručenú kvalitu bez kompromisov. Pod značku Michelin patria súčasne čoraz populárnejšie americké, terénne ale aj osobné pneumatiky značiek BF Goodrich, Kleber, Kormoran, Taurus či Tigar.

Túto francúzsku spoločnosť založili bratia André a Édouard Michelin v roku 1889. Centrála podniku je situovaná v meste Clermont-Ferrand. Už od svojho začiatku sa Michelin sústredil najmä na inovácie a na svet priniesol viacero prevratných vynálezov v oblasti pneumatík. V roku 1946 podala spoločnosť Michelin patent na prvú radiálnu pneumatiku. S 9 centrami výskumu a vývoja, 117 výrobnými závodmi v 26 krajinách a 124 000 zamestnancami po celom svete, je skupina Michelin v súčasnosti prítomná na všetkých kontinentoch. Do roku 2005 bol Michelin najväčším výrobcom pneumatík na svete.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >