• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE 3

185/65R15 88T

Pirelli

Valivy odpor D
Odpor na vode B
Hlucnost 71db
Rozmer pneumatiky
185/65R15
Index nosnosti
88 = max 560 kg
Index rýchlosti
T = max 190 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 71 db)

Ďalšie možnosti dodania:

20ks u dodávateľa Cena: 166,21 €
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 2 ks
skladom

60,72 €/ks

185/65R15 88T Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE 3

Zimná pneumatika Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE 3 je výborná prémiová voľba pre širokú škálu osobných automobilov. Jej smerový dezén je efektívny na zasneženej aj zablatenej ceste. Zaisťuje znamenitý výkon a bezpečie v akejkoľvek situácii.

Dezén tejto pneumatiky obsahuje mikro zárezy, medzi ktorými je minimálna vzdialenosť. Kontaktná plocha s vozovkou je tak podstatne väčšia, čo pozitívne vplýva na precíznosť ovládania. Maličké zárezy však zabezpečujú aj výborný záber na snehu a iných zimných povrchoch. Smerový vzor spoľahlivo odvádza vodu a kašovitý sneh, vďaka čomu je riziko vzniku aquaplaningu takmer nemožné. Okrem toho je pneumatika Pirelli WINTER 190 SNOWXONTROL SERIE 3 aj príjemne tichá, takže vás počas šoférovania vôbec nebude rušiť.

EU Energy
QR Code

Pirelli 43780


185/65R15 88T

Rolling resistance
A
B
C
D
E
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 71db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Pirelli

Pri pneumatikách Pirelli si väčšina z nás vybaví motoristický šport. Pirelli je totižto výhradným dodávateľom pneumatík pre populárny šampionát Formula 1. Prednosti vysokorýchlostných športových pneumatík následne Pirelli prenáša aj do výroby pneumatík pre bežné osobné vozidlá, vďaka čomu si môžete pocit zo športovej jazdy užiť aj vy. Talianski inžinieri tejto značky sa v posledných rokoch zamerali predovšetkým na vývoj a výrobu osobných pneumatík vo väčších palcových rozmeroch so špeciálnymi technickými a estetickými vlastnosťami. Kúpou zimných a letných pneumatík Pirelli si tak na svoje prídu najmä milovníci rýchlejšej a agresívnejšej jazdy. Spojením vysokého výkonu, pokrokovej technológie a bezpečnosti sa Pirelli radí medzi prémiové značky pneumatík.

Spoločnosť Pirelli bola založená v roku 1872 v talianskom Miláne. Od začiatku kládla vysoký dôraz na vývoj svojich technológií a inovácie. V roku 1974 sa jej podarilo skonštruovať prvú širokú radiálnu pneumatiku určenú pre Rallye. Tá sa stala štandardom širokej konštrukcie pretekárskych pneumatík. S 19 výrobnými závodmi v 12 krajinách sa Pirelli aktuálne radí medzi 5 najväčších výrobcov pneumatík na svete. Zaujímavosťou je, že väčšinovým vlastníkom Pirelli je aktuálne čínska spoločnosť Aelous.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >