• 4 milióny predaných pneumatík 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991 Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00) Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pneumatiky osobne zimne 195/45R16 84H Austone SKADI SP-901 XL

SKADI SP-901 14136003

Austone SKADI SP-901

195/45R16 84H XL

Austone

Valivy odpor D
Odpor na vode D
Hlucnost 72db
Rozmer pneumatiky
195/45R16
Index nosnosti
84 = max 500 kg
Index rýchlosti
H = max 210 km/h
Sezóna
ZimnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
D
Brzdenie za mokra
D
Hlučnosť
B ( 72 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 9 prac. dní
- +
Skladom 20 ks
u dodávateľa

106,87 €/ks

106.87
Pneumatiky osobne zimne 195/45R16 84H Austone SKADI SP-901 XL

Počiatočnou výhodou tejto pneumatiky je jej univerzálna použiteľnosť na väčšinu druhov vozidiel všetkých výkonnostných tried. Hlavným cieľom vývojárov značky Austone bolo pri modeli SKADI SP-901 dosiahnuť všestrannosť, čo sa im určite podarilo. Stabilita, funkčnosť a hlavne bezpečnosť, to všetko sú atribúty ktoré pneumatiku Austone SKADI SP-901 radia medzi štandardné v rámci širokej konkurencie.

Nenápadný, no tvarovo hranatý behúň zabezpečuje maximálnu styčnú plochu s povrchom zasneženej či ľadovej vozovky. Vďaka mäkkej zmesi obsahujúcej siliku, zaručuje táto pneumatika vysoko nadštandardný brzdný výkon a trakciu. Špeciálny dizajn inšpirovaný tvarom končatín gekona vyzdvihuje ich najlepšiu spoločnú vlastnosť – perfektnú priľnavosť. Asymetrický tvar dezénu len dolaďuje dobré fungovanie aj na mokrej vozovke.

EU Energy
QR Code

Austone 267218


195/45R16 84H XL

Rolling resistance
A
B
C
D
E
wet grip
A
B
C
D
E

Noise db
K tomuto produktu zatiaľ nie je zaevidovaný žiaden test.
Austone

Pneumatiky Austone reprezentujú čínskeho dodávateľa pneumatík, ktorý si už aj v Európe získava čoraz viac priaznivcov. Zahoďte aj vy svoje predsudky voči ázijským značkám a zverte svoje vozidlo práve pneumatikám Austone. Pri výrobe týchto pneumatík sa používajú najnovšie priemyselné štandardy a ekologické technológie. Produktové portfólio je veľmi široké, takže svoj rozmer si nájde takmer každý zákazník. Charakteristickým parametrom pneumatík Austone je predovšetkým ich atraktívna cena, skvelé jazdné vlastnosti a bezpečnosť za akýchkoľvek okolností. Kvalitou môžeme pneumatiky Austone prirovnať k našej domácej značke Matador, no ich cena sa pohybuje ešte o niečo nižšie. V roku 2007 získali pneumatiky Austone zlaté a strieborné ocenenie na celosvetovej výstave Russian Rubber and Tire Industry. Pri ich kúpe vás bezpochyby poteší aj fakt, že Austone v súčasnosti patrí medzi populárne značky pneumatík už aj v rámci západnej Európy.

Značka Austone patrí do koncernu Prinx Chengshan, ktorý bol založený v roku 1976 v čínskom meste Rongcheng. V súčasnosti je tretím najväčším producentom pneumatík v Číne. Za rok vyrobí okolo 15 miliónov pneumatík, na ktorých sa podieľa viac ako 5 000 pracovníkov. Okrem značky Austone vyrába aj pneumatiky Fortune, Prinx a Chengshan. Svoje výrobky predáva na 6 kontinentoch, vo viac ako 130 krajinách a spolupracuje s viac ako 30 výrobcami automobilov. Táto medzinárodná pneumatikárska spoločnosť posilňuje svoje globálne postavenie vlastnými pobočkami v Európe, Severnej Amerike a Thajsku. Začiatkom roka 2020 vykonala spoločnosť prvé testy svojich pneumatík v Európe na testovacích okruhoch vo Fínsku a Španielsku a plánuje v tom pokračovať. Pre tohto čínskeho výrobcu je totižto európsky obchod jasným dlhodobým zameraním a už teraz predáva do Európy viac ako 1,5 milióna pneumatík ročne.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >