• Letná pneumatika PremiumContact 6  je mimoriadne bezpečná na mokre a viac vydrží. Jej kilometrový výkon narástol o 15%, a aj na základe víťazstiev v tohtoročných testoch je evidentné, že ešte viac skvalitnila brzdný výkon na mokre. Za týmto výrazným zlepšením oproti predchádzajúcemu modelu stoja najmä nové technológie

  • Safety Silica Compounds je názov zmesí, ktoré sa nachádzajú v novinke od spoločnosti Continental. S pomocou kryštalickej siliky maximalizovali konštruktéri z nemeckého Hannoveru účinnosť brzdenia pneumatiky na mokre a zdokonalili jej kilometrový výkon.
  • Pre vodičov váhajúcich s prezutím kvôli chladnejšiemu počasiu v posledných týždňoch, sa núka nákup letných pneumatík, ktoré sú skutočne prémiovým zážitkom.

Vodiči dôverujúci nemeckej technológii urobia dobré rozhodnutie, ak na svoje vozidlá obujú novinku od spoločnosti Continental – letné pneumatiky PremiumContact 6. Pneumatikám Continental dôverujú aj výrobcovia automobilov, ktorí používajú len pneumatiky zodpovedajúce najvyšším štandardom kvality. Continental sa stará o to, aby tieto štandardy spĺňali od maximálnej rýchlosti po skvelý handling a brzdný výkon na suchej aj mokrej vozovke, komfortné vedenie vozidla a znížený valivý odpor aj menšiu hlučnosť.

Technici spoločnosti Continental robia viac ako 100 rôznych testov – vrátane mnohých bezpečnostných testov – aby zaistili, že originálna výbava (OE – original equipment), teda pneumatiky určené na prvé obutie nových áut, presne zodpovedá potrebám a typu každého vozidla. Či už ide o športový automobil, dodávku alebo elektromobil. Len správny výber pneumatík zaručí, aby výkonnosť udávaná v špecifikáciách produktu zodpovedala výkonnosti v každodennom použití.

Spoločnosť Continental dodáva pneumatiky pre originálnu výbavu mnohým medzinárodným výrobcom automobilov. To je jasným znamením, že unikátne znalosti nemeckých technológov a výnimočné automobilové know-how vyústili do toho, aby sa Continental stal popredným dodávateľom pneumatík  pre výrobcov automobilov po celom svete. Približne každé tretie auto vyrobené v Európe opúšťa výrobu na pneumatikách Continental. To z Continentalu robí európsku jednotku medzi všetkými výrobcami pneumatík! A potvrdzuje to aj hlas spotrebiteľov. Niekoľko desiatok tisíc čitateľov v aktuálnych anketách odborných nemeckých magazínov Auto Bild či Auto Zeitung  (2017) označilo pneumatiky Continental za najlepšie resp. za top pneumatiky na trhu.