• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Vredestein QUATRAC PRO

255/50R20 109Y XL Otestovany TOP 3 V TESTE

Vredestein

Valivy odpor C
Odpor na vode B
Hlucnost 73db
Rozmer pneumatiky
255/50R20
Index nosnosti
109 = max 1030 kg
Index rýchlosti
Y = max 300 km/h
Sezóna
CeloročnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 73 db)
Expedujeme
Expedujeme
do 8 prac. dní
- +
Skladom Viac ako 20 ks
u dodávateľa

236,29 €/ks

255/50R20 109Y Vredestein QUATRAC PRO XL

Celosezónna pneumatika Vredestein QUATRAC PRO je model vyvinutý pre vysoko výkonné osobné automobily. Vývojári značky Vredestein sa takto snažia vyhovieť náročným požiadavkám športových automobilov a to navyše v celoročnom meradle.

Zmes tejto pneumatiky je vyskladaná tak, aby poskytovala bezpečie bez ohľadu na poveternostné podmienky. Zabezpečuje optimálne jazdné vlastnosti rovnako počas letných horúčav, ako aj v tuhej zasneženej zime. Konštrukcia pneumatiky je prispôsobená rýchlejšej športovej jazde. Pneumatika je spevnená v oblasti ramien, aby zvyšovala stabilitu pri prejazde zákrutami. Tri široké stredové rebrá zase poskytujú výborné ovládanie vozidla. Na efektívne odvádzanie vody slúži systém drážok a lamiel, ktoré zlepšujú priľnavosť a výrazne skracujú brzdnú dráhu vozidla.

EU Energy
QR Code

Vredestein 379803


255/50R20 109Y XL

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 73db
Vredestein

Pneumatiky Vredestein pochádzajú od holandského výrobcu pneumatík, ktorý sa prioritne zameriava na produkciu pneumatík pre športové vozidlá, ale aj osobné automobily. Zaujímavým počinom je spolupráca spoločnosti Vredestein s talianskym dizajnérskym štúdiom Giugiaro Design. Pod jeho drobnohľadom vyrába esteticky zaujímavé a dizajnové pneumatiky. Symbolizuje to víziu spoločnosti, ktorá je založená na dokonalých detailoch a snahe vyčleniť sa z bežného davu výrobcov. Ak si aj vy potrpíte na dokonalom vzhľade pneumatík, Vredestein bude zaručene tou správnou voľbou. Vredestein patrí do strednej triedy a do vývoja a marketingu investuje nemalé finančné prostriedky. Svoje výskumné a vývojové centrum má situované v holandskom meste Enschede.

Spoločnosť Vredestein založil v roku 1908 Emile Louis Constant Schiff v Holandsku. Začiatky organizície neboli jednoduché, no podarilo sa jej doslova vstať z popola a vyformovať sa v stabilnú pneumatikársku organizáciu. Momentálne je táto značka vlastnená indickou firmou Apollo Tyres. Svoje výrobné závody má umiestnené v Európe, Thajsku, Indii a Indonézii. Okrem Európy sa spoločnosti darí predávať veľké množstvo pneumatík aj v Severnej Amerike. Prispôsobila tomu aj svoju filozofiu a snaží sa pochopiť potreby týchto dvoch geograficky rozličných trhov. Zaujímavosťou je, že Vredestein ako jeden z mála výrobcov ešte stále produkuje pneumatiky aj pre veľmi staré automobily.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >