• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Pirelli SCORPION VERDE

235/45R20 100V XL

Pirelli

Valivy odpor B
Odpor na vode B
Hlucnost 70db
Rozmer pneumatiky
235/45R20
Index nosnosti
100 = max 800 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
B
Brzdenie za mokra
B
Hlučnosť
B ( 70 db)

Ďalšie možnosti dodania:

4ks u dodávateľa Cena: 209,34 €
Expedujeme
Expedujeme
ešte dnes!
- +
Skladom 2 ks
skladom

191,40 €/ks

235/45R20 100V Pirelli SCORPION VERDE XL

Vyrobiť dobrú pneumatiku pre ťažké SUV vozidlá a vyššie osobné automobily, dá zabrať nejednému výrobcovi. Ak však máte osvedčený koncept a môžete sa inšpirovať úspešným modelom ktorý vyrábate, je táto úloha ľahšie riešiteľná. Pneumatika Pirelli SCORPION VERDE je postavená na dobrých jazdných vlastnostiach modelu P7 CINTURATO. Vylepšená je o zosilnenú kostru a preto zvláda aj vyššie zaťaženie.

Ponúka osvedčený asymetrický tvar dezénu s kvalitnejšími jazdnými vlastnosťami. Pneumatika má veľkú plochu, vďaka čomu jej priľnavosť funguje naozaj znamenite. Pri jazde na vode efektívne odvádza všetko mokré a účelne brzdí. Stabilita v zákrutách je zabezpečená mohutnými ramennými blokmi. Životnosť pneumatiky je predĺžená vďaka novej kaučukovej zmesi, ktorá vás ešte viac presvedčí o jej kvalitách.

EU Energy
QR Code

Pirelli 201343


235/45R20 100V XL

Rolling resistance
A
B
B
C
D
E
wet grip
A
B
B
C
D
E

Noise 70db
Pirelli

Pri pneumatikách Pirelli si väčšina z nás vybaví motoristický šport. Pirelli je totižto výhradným dodávateľom pneumatík pre populárny šampionát Formula 1. Prednosti vysokorýchlostných športových pneumatík následne Pirelli prenáša aj do výroby pneumatík pre bežné osobné vozidlá, vďaka čomu si môžete pocit zo športovej jazdy užiť aj vy. Talianski inžinieri tejto značky sa v posledných rokoch zamerali predovšetkým na vývoj a výrobu osobných pneumatík vo väčších palcových rozmeroch so špeciálnymi technickými a estetickými vlastnosťami. Kúpou zimných a letných pneumatík Pirelli si tak na svoje prídu najmä milovníci rýchlejšej a agresívnejšej jazdy. Spojením vysokého výkonu, pokrokovej technológie a bezpečnosti sa Pirelli radí medzi prémiové značky pneumatík.

Spoločnosť Pirelli bola založená v roku 1872 v talianskom Miláne. Od začiatku kládla vysoký dôraz na vývoj svojich technológií a inovácie. V roku 1974 sa jej podarilo skonštruovať prvú širokú radiálnu pneumatiku určenú pre Rallye. Tá sa stala štandardom širokej konštrukcie pretekárskych pneumatík. S 19 výrobnými závodmi v 12 krajinách sa Pirelli aktuálne radí medzi 5 najväčších výrobcov pneumatík na svete. Zaujímavosťou je, že väčšinovým vlastníkom Pirelli je aktuálne čínska spoločnosť Aelous.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >