• 4 milióny predaných pneumatík
  • Dodanie do pneuservisu v rámci celej SR
  • Špecialista na pneumatiky od roku 1991
  • Expedícia v deň objednávky (do 14:00)
  • Vyhľadávanie podľa ŠPZ

Yokohama ADVAN FLEVA V701

205/50R16 87V

Yokohama

Valivy odpor C
Odpor na vode A
Hlucnost 67db
Rozmer pneumatiky
205/50R16
Index nosnosti
87 = max 545 kg
Index rýchlosti
V = max 240 km/h
Sezóna
LetnéSezona
Typ vozidla
Osobné
Válivý odpor
C
Brzdenie za mokra
A
Hlučnosť
A ( 67 db)
Expedujeme
Expedujeme
v štvrtok
- +
Skladom 4 ks
u dodávateľa

104,95 €/ks

205/50R16 87V Yokohama ADVAN FLEVA V701

Pri letnej pneumatike Yokohama ADVAN FLEVA V701 docielili konštruktéri dokonalú rovnováhu medzi športom a pohodlím. Vďaka tomu si príde na svoje aj ten najnáročnejší majiteľ automobilu, ktorý bude chcieť prezuť svojho „ tátoša“ do naozaj špičkových pneumatík.

Zvýšená tuhosť dezénu poskytuje bezprostrednejší pocit z jazdy a využitie celej styčnej plochy pneumatiky na kontakt s vozovkou. Moderný, smerový typ dezénu jednoznačne zaistí vynikajúci odvod vody z pod pneumatiky vášho automobilu, v dôsledku čoho sa môže šofér cítiť istejšie a bezpečnejšie pri jazde na mokrom povrchu. Yokohama ADVAN FLEVA V701 sa vyznačuje aj atraktívnym a zároveň agresívnym vzhľadom čo tiež môže zväčšiť vašu túžbu po tejto pneumatike.

EU Energy
QR Code

Yokohama 328033


205/50R16 87V

Rolling resistance
A
B
C
C
D
E
wet grip
A
A
B
C
D
E

Noise 67db
Yokohama

Osobné pneumatiky Yokohama sú výsledkom japonsko-amerického spojenia medzi spoločnosťami BF Goodrich a Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd. Vznikol tak pneumatikársky gigant s japonskou precíznosťou a americkou tvrdosťou. Pneumatiky Yokohama vám prinesú požadovaný výkon, dobrú výdrž a univerzálne použitie v každom počasí. Spoločnosť si potrpí na vyspelé technológie a vo výskumných centrách zamestnáva viac ako 1 000 zamestnancov. Ročne do inovácií investuje viac ako 100 miliónov dolárov. Výsledkom tohto snaženia sú kvalitné pneumatiky s prelomovými technológiami, ako to bol napríklad dezén typu Y. Pneumatiky Yokohama sú zaradené do strednej triedy a získavajú si čoraz väčšiu priazeň u majiteľov všetkých typov automobilov.

Spoločnosť Yokohama bola založená v roku 1917 a spočiatku sa zoberala výrobou káblov. Postupne sa dostala k pneumatikám, no pár rokov na to bola úplne zničená pri silnom zemetrasení. Dokázala však vstať z popola a vybudovať omnoho väčšiu a modernejšiu továreň na výrobu pneumatík. V dnešnej dobe je Yokohama 2. najväčším dodávateľom pneumatík v Japonsku. Pneumatiky Yokohama majú veľký úspech u vlastníkov športových vozidiel. Často ich používajú niektoré stajne legendárnych pretekov Le Mans, ale aj série International Rally Challenge. Športové okruhy však nie sú jediným miestom kde sa s nimi môžete stretnúť. Vhodné sú aj ako každodenné použitie na bežných cestách.

Podobné produkty


Načítavajú sa podobné produkty

Vyberáme pre Vás vhodné produkty.


Nichol
Nicholtrackt s.r.o Veľkoobchod s pneumatikami.
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne $$ Predajna Nicholtrackt s.r.o Predajna Nicholtrackt s.r.o
Nicholtrackt s.r.o
Fiľakovská 24 Lučenec SK 984 01
cislo infolinka horne Predajna Nicholtrackt s.r.o
nicholtrackt.sk >